Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

~1-250 Türkiyenin En Zor PvP Serveri "Rivi2"~

rivi2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Sevgili Metin2 severler, Hepinize kucak dolusu sevgiler.

Ben "Rivi2" Kurucusu olarak sizlere Kisaca kendimi Tanitmak isterim.
Ben Kenan 25 Yasindayim Yurt Disinda Yasiyorum, yillardir Metin2 Kullanicisi olarak sizler gibi.. bircok PvP serverlerinde dahilinde bir cok PvP oyun platformlarinda ve Normal sunucularda bulundum.
Öncelikle sunu Belirtmek isterim Sene kac olursa olsun benim icin degismigecek tek bir oyun var oda metin2. Malesefki Normal sunucularin agirlikli olarak Parasal anlamda Ön Planda bulundurduklari icin cogu serverlarda Kullanici eksikligi cekiyoruz.
Keske daha ön Planda olan Oyun olsaydi ve Herkes eskisi gibi 2008 Ruhunu hala devam ettiriyor olsaydi, fakat Ne yazikki artik bu Pek mümkün degil..
Bende bütün bunlari göz önünde bulundurarak yillardir üzerinde calistigim bir Konuyu sizlere Tanitmak isterim..
Aylarca ve Yillarca MT2 sunucularinin cogunda bulundum oynadim bunlarin icerisinde Alman Serveri, Türk Serverleri, Roman Serverleri, Ingiliz Serverleri.. Vs bunun gibi cogu PvP ve Normal sunucularda bulundum. Ve ne yazikki Yabanci sunuculari göz önünde bulunduracak olursak Türkiyede PvP sadace parayla ilerliyor arkadaslar. Cogu insanlar isim vermek istemiyorum Eski Metin2 Kullanicilarininda acmis oldugu PvP serverler olmak üzere bir cok serverda Sadece Para Tuzagi dönmektedir. Sunucu daha acilmadan Oyun icerigi degil ön Planda tutulan Hep Nesne Market ve sizlerin Cebi olmustur arkadaslar. Agir Konusmak istemiyorum ama malesef bu bir gercek. Siz herzaman Para veren Taraf oldunuz sadece bir kac saatligine Zevk alabilmek icin ama karsiliginda Kazanan Hep Sunucu Sahipleri oldu bu bir gercektir. Cünkü acilan PvP Sunuculari sizden yeterli Miktarda Para aldiktan sonra PvP sunucularini Kapatmaktadirlar.
Bütün bunlara Karsilik bende bunca yillik Deneyimlerimi ve Arastirmalarimi toplayaraktan bu duruma bir DUR demek istiyorum artik.
Türkiyenin degil Dünyanin En Zor PvP Serverini Sizlere Sunmaktan Gurur Duyarim.
"Rivi2" Adli PvP Sunucumda Kesinlikle Nesne Market Olmadan Sizlerin cebinden 1 Kurus dahili almadan Hepinizi Ömürlük bir Servere Davet Ediyorum.
Birlik ve Beraberlik icerisinde Güzel Günlere ve Yeni Maceralara Hazirsaniz sizleride Kurdugum bu Projede Görmek isterim.
Sizlerin Sayesinde bu Projeyi Tüm Türkiyeye Tanitmak isterim...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KISA TANITIM:

Oyuna 1 Level Baslarsiniz ve 250 Levelde Son Level Sinirlamasidir, Yanliz level almak TR deki gibi zor ve bir hayli Emek ister..
Oyunda Otomatik eventlerle bu eventleri Yakalama Sansina sahip olursaniz eger ilerlemek sizler icin daha Kolay olucaktir..
Skillerinizi 1 Levelde Master Alirsiniz, yanlis duymadiniz Bütün Skilleri Master alirsiniz ama tabiki bununda bir sebebi var..
Bütün Metinlerden BK Ruh Tasi Özel nesne Market itemleri Taslar Efsun Basma vs gibi seyler elde etme sansiniz az da olsa var ..
Normal sunuculardaki gibi BK aramaniz Grand Yapmaniz ve Ruh tasi Okuyup P acmaniz gerekecektir..
Bu Yogun emeklerinizin ;Perfekt Master aldiginizda emeginizin karsiligini alicaksiniz..
Oyun da en önemli Seylerden biri ise Biolog görevleri Her 15 Saatte bir bütün biolog görevleri icin gecerli her 15 Saatte bir nesne verebilirsiniz..
Oyun ici HD Özelliklere Sahip Grafikler ve Yeni Nesil Yerler Insa edilmistir...
250 Levele Kadar bütün Maplar mevcuttur..
Oyun icerisinde dilediginiz gibi üzerinizdeki elinizdeki silahlara Renkli effektler verebilirsiniz Parasizdir..
Oyun icerisinde diger PVP lerden para ile satin aldiginiz bütün itemleri Kendi emeginizle Farm yaparak kazanabilirsiniz..
Cogu Parali Itemler NPC lerde mevcuttur. Fakat yüksek YANG fiyati miktarlarina satilirlar yani "Rivi2" = Farm demektir .
OT KASMALI Degisik Dönüsüm itemlerinin Kasildigi bir Sunucudur..
KESINLIKLE LYCAN SIMYA SACMALIKLARI YOKTUR!
Tamamen Kolay Anlasilir ve Can Sikmayan bir Oyundur.
Oyundaki Hic bir dönüsümün Tanitimini yapmiyacagim. Cünkü bizzat gelip kendinizin görmenizi isterim tabi bu noktaya kadar gelebilirseniz :) ..
Silah, Zirh, Kolye, Küpe, Ayakkabi vs vs bütün itemler Dönüsür arkadaslar öyle Triton Runik yok arkadaslar Bütün itemler daha önce hic görmedinigiz Silah ve Zirh ve ic iTemlere Dönüsürler bunlari Dönüstürebilmek icin Belirli Maplar vardir bu maplarda BOL BOL Farm yapip emeginizin hakkiyla onlari dönüstürmeniz gerekmektedir.
Bastan belirtmek isterim Sunucumuz Bol Dönüsümlü FARM ve TAMAMEN Emek serverdir.
1 2 10 20 30 Günde öyle PVP Dizipde 2 Ws atip cikmalik bir server degildir. Böyle server arayan var ise Yanli Konudadir.
Uzun soluklu asla bitmiyecek ve Hikayesi yillarca devam edecek bir server arkadaslar..
Yeni nesil GÖREVLER yeni nesil ETKINLIKLER..
Tekrardan dedigim gibi Eski nesil Metin2 yi özleyenler var ise Paralarini Harcamadan Sadece emekleriyle Aramiza katilabilir..
Simdiden Herkese öncelikle Okudugunuz ve Sabirli kaldiginiz icin Tesekkür ederim...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Rivi2" Sunar :
⦁ 1-250 Emek FARM SERVER
⦁ OT Kasmali
⦁ WON SISTEMI (SORUNSUZ)
⦁ LYCAN SIMYA SACMALIKLARI YOK !
⦁ HAYOMI TURNUVASI ( Yeni )
⦁ Silah Kostümü
⦁ Güvenli PC Sistemi
⦁ Coklu Efsun Botu
⦁ Item Kilitleme
⦁ Karekter Kilit Sistemi
⦁ Yardimci Saman DESTEK
⦁ Skiller M Baslar ( 1 Levelde hepsi )
⦁ Lonca Gecmisi
⦁ Silah Evrim Sistemi
⦁ Hesap Kayit Aktif
⦁ Ticaret ve Alisveris Gecmis Sistemi
⦁ OTO ETKINLIK
⦁ Yeni SILAH ve ZIRH FISI
⦁ OFFICIAL DEVILS CATACOMP
⦁ Kusak Sistemi
⦁ VIP TAGI ( VIP ÜYELIK )
⦁ ANIMASYONLU SILAH GÖRÜNÜMLERI(YENI)
⦁ Tek TIK Statü Sistemi
⦁ Kirmizi Tüy Kalem (YENI)
⦁ BOL GÖRÜLMEMIS DÖNÜSÜMLER (YENI)
⦁ Yeni NPC`ler (YENI )
⦁ Cevrim DISI PAZAR
⦁ KONUM KAYDETME SISTEMI ( YENI )
⦁ DÖNÜSÜM KÜRE SISTEMI (YENI)
⦁ EFEKT SISTEMI ( YENI )
⦁ UCABILEN BINEKLER ( YENI )
⦁ BAS ÜSTÜ BASLIK SISTEMI ( YENI ! )
⦁ UZAKTAN SORUNSUZ NPC (YENI )
⦁ YÜZÜKSÜZ TEK TIK ISINLANMA ( YENI )
⦁ Özel Tasarlanmis EFSUN BOTU ( Yeni)
⦁ LONCA TOPLANTI SISTEMI
⦁ DÖNÜSÜM KÜRESINDEN CIKMA ( YENI )
⦁ OTO AV
⦁ OT TAKAS NPC ( YENI )
⦁ BK TAKAS SISTEMI NPC ( YENI )
⦁ EJDERHA SISTEMI
⦁ ÖDÜLLÜ OYUN ici WS Turnuvasi Her Hafta ( YENI )
⦁ ÖDÜLLÜ LONCA TURNUVA SISTEMI ( YENI )
⦁ BOSS AVCI SIRALAMA
⦁ MOM TARGET SISTEMI
⦁ BEDAVA KOSTÜM NPC ( YOUTUBER vs.. YENI )
⦁ IMPARATORLUK SAVASI ( YENI )

OYUN LINKI =

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

OYUNA KAYIT =

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

OYUNU INDIR =

YARDIM DESTEK WHATSAPP HATTI = 00436765036201

Sevgilerimle ve Saygilarimla,

"Rivi2" Kenan

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)