Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Age Of Empires Online Oyunu Görmeme

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Merhaba arkadaşlar Age of 2'de hamachiden oyunu göremeyen arkadaşlar burayı okusun. Ama:
- Pc' niz xp Değilse
-Benim oyunum Age Of 2 değil Diyorsanız bu yazıyı Dikkate almayınız.
Şimdi malüm çoğu arkadaşımız oyunu göremiyor.Bunu çözmek için 5-6 aşamalı yapacağımız iş var. İlk önce:
1. Aşama
-Hamachiyi siliyoruz(denetim masası/program ekle kaldır.)
Sonradan

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

tıklayarak hamachimizin ilk sürümünü indiriyoruz. (Sadece ilk sürümde denedim ve oldu ! )
2. Aşama
-Hamachi'yi kolayca kuruyoruz next falan. Ama güncelleştirme kesinlikle yapmıyoruz.
3. Aşama
-

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

unpnp'yi indiriyoruz.Kuruyoruz.Kutucuk şeklindeki disabled UPnP'ye fare ile 1 kere tıklıyoruz.Yeşil yazı gelecek yaniUnpnp is Safely Dİsabled Gelecek. İşlem tamamdır.
4. Aşama
-unpnp'yi simge durumunda küçültüp Hamachi'yi açıyoruz. Ağa katılıyoruz.Ve vurucu Hareket...
5. Aşama
-Not:Buraya kadar doğru yaptığınıza "Emin olun".Arkadaşınızın'da yaptığına emin olun
-Evet.Age of 2 yi açıyoruz şu şekilde tıklıyoruz. Multiplayer/Local(LAN)TCP/IP Connection.
Ve sıra beklemede.(min 15sn max 1 dk )
6.Aşama
-Arkadaşımızın oyununu gördüysek işlem tamamdır.
Olduda Göremedik: İşte

tıklayarak diğer sorunlara bakmalıyız.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)