Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

ALTERNATİFMETİN2

heroof123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Gelin beyler kendi serverim saçma absürt serverlerden sıkıldığım için kendim kurdum 1-120 level aralığı hem ögrenicez hemde ögreniceksiniz kısacası eğitimli bir server olucak gelin girin derim deneyin derim. uzun uzun yazılara gerek yok bilenen bütün fileslerde ne varsa burda da aynısı var tek eksiği sizsiniz deneyin beğenmez iseniz silersiniz ne olcak :D tutamayız zaten ama seveceğine inanıyorum ( AKLININ ERDEMLİĞİ İLE BİRLEŞİNCE) YAPABİLCEKLERİMİZİN sınırı olmayan bir pvp düşünün diğer pvpler gibi olmayan sadece çıkar amaçlı değilde oynayan oyuncusunun hayal potresinide çizen bir oyun bir serverdiroyuzden karar verirken kendinizi değil sizi takip edicekleri düşünün bence kaderin burda boşuna buna bakmış olamassın belki diğer serverler gibi reklama par aayıramıyorz ama en azından bire bir konuşabilir sorunlara ortak gebe olabiliriz sonuçta kişilerin bu oyunu oynama amacıda en başta sebeplerden biriside budur. hayallerinle beraber yaşayalım ortak noktada buluşup beraber savaşalım önemli olan da budur gel kardeşim beraber büyüyelim beraber paylaşalım bu şansı

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)