Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

AV ile 71-80 lvl arasını çok hızlı kasmak mümkün

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
bg lere girmek için artık sıra alıp dakikalarca beklemek zorunda değilsiniz.Sizin gearınıza baktığınız ,oyunun ayarlarına girebildiğiniz ,raid durumunu görebildiğiniz ve gm ye ticket atabildiğiniz kısa yolların olduğu yerde bir butona basarak butonun 2. sekmesinde battleground hanesinden istediğiniz bg ye direk istediğiniz yerden sıra alarak girebiliyorsunuz * (serverler kapalı tam adınında hatırlayamadım )Yani questleri yaparken hemde sıra alabiliyorsunuz.Güzelliği ise Av bitince tekrar girdiğiniz yere/quest yaptığınız yere summonlanıyorsunuz
Ayrıca Av ler tek server üzerinden oynanmıyor şöyleki bir kaç serverden player gelerek ortak bir av yapılıyor.Son olarak afk kalanları bot yazılımı kulllananları direk report ederek oyundan attırabilirsiniz çünki kaybetmenizin ana sebeblerinden biriside AFK playerler.Hatta ben bu konuda gm ye player isim ve serverlerini belirteler bir ticket attım çünki sürekli afk durumundalardı.Gm konuyla ilgileneceğini bu durumun oyun açısından sıkıntı yarattığını ısrarla oyuncuların vazgeçmediğini falan söyledi umarum ban yer ler.Nedenmi? eğer oyunu kazanırsanız aşağıda daha net açıklayacağım 100000-200000xp arası alıyorsunuz kaybederseniz ise 18000-90000xp arlabiliyorsunuz fark ortada.Benim vaktimi çalarak powerlevelling yaptığını zanneden oyuncuların yanlarına yaptıkları kar kalmasın Av başına 9-20 dakikamı neden onlara harcayayım.

Xp olayına gelirsek oyun başlar başlamaz ally lere yada hordelere ait toplam 7 kule var .Ally iseniz 7 kule ele geçireceksinizn hordede de durum aynı kendi kulelerinizi korursanız onlar düşmeyeceğinden karşı taraf oyunu kazanamıyacak eğer karşı tarafta bilgiliyse uzun bir Av sürecine girecekesiniz ve pointi en önce sıfırlanan oyunu kaybetmiş olacak herbiri 18bin küsür xp veriyor kuleleri ele geçirip başlarında bekler ve daha sora kuleler yıkılırsa alacağınız kule başına xp 18000.Oyundaki son boss u keserseniz alacağınız xp tam olarak söyleyemesemde 70000xp kadar. Bir av yi baştan sora oynar ve kazanırsanız:
18000X7=126000 xp ediyor tabi küsüratı var çünki tam olarak 18k gelmiyor 18343-18575 gibi oyun sonunda alacağınız xp de eklenince
126000+70000= 200000 xp Baştan sona doğru bir şekilde kuleleri alarak kazandığınız bir oyunda alabileceğiniz maximum xp

burda blizz size char kasın diyor ama yıllardır bir çok oyuncu tarafından yanlış anlaşılan Av nin nasıl oynanması gerektiğinide bizlere öğretmek istiyor.Her kule en son öldüreceğimiz boss un yanınndaki 1 tane elitin bossu terketmesi demek buda oyunun sonunda işimizi kolaylaştırıyor.Av kitaptada adı geçen önemli bir savaş alanı çakma değil kendisi

Son olarak 2 günde 71 level dk mı 78 level yaptım.İlk gün 5 level atladım dün fazla oynamadım.O nedenle ancak 1 level alabildim şu an bir av yle 78 olacak durumdayım.Buda ilk başta belirttiğim gibi eğer çok beklemiyor sanız Av için bir günde 5 level rahatça atlayabilirsiniz.Bu sayede 2 realm de 2 80 level dk m olacak

* H tuşuna basılarak da ulaşılabilir.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)