Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Başarı Sistemi ve Başlıklar

ALABEYİ

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Başarı Sistemi Hakkında aklınıza gelebilecek bazı soruların cevabını burada bulabilirsiniz.

S: Başarı nedir ?
C: Başarı, çeşitli görevler aracılığı ile ulaşabileceğiniz hedeflerdir. Bu hedefler sayesinde başarınız çeşitli madalyalar ile ödüllendirilecektir.
S: Ödül? Ne gibi Ödüller?
C: Verilen koşulları yerine getirerek başarıya ulaşınca alacaksınız.
- Tabii ki her başarıya karşılık gelen bir madalya,
- Her Başarıya bağlı ayrı puanlar.

S: Başarı puanları nelerdir?
C: Kapalı olan her Başarı için ilgili puan alacaksınız. Bu puanlar daha sonra genel Başarılar puanlarına eklenecek, böylece genel Başarı Puanınız artacak ve onları paylaşarak arkadaşlarınıza böbürlenebilirsiniz.

S: Başarılar nelerdir aşamalı sistem dediğiniz nedir?

C: Tüm başarılar Pilot Profilinizde bulunan Başarılar sekmesinde yer almaktadır. Aşamalı olarak artan başarıların hepsini ve kategorilerini buradan görebilirsiniz.
S: Kaç Başarı puanı aldığımı ve hangi Başarıları elde ettiğimi nasıl görebilirim?
C: Pilot Profili bölümüne Başarılar diye bir sekme eklendi. Buradan tüm bilgilerinizi görebilirsiniz.
S: Başarıları kim alabilir ve yerine getirebilir?
C: Siz ve sizin PET’iniz başarıları yerine getirebilir.

S: PET olmadan, PET Başarılarını alabilirmiyim?
C: Hayır, bir PET Başarı için PET gerekir. Bir başka değişle, PET sizin için bir Başarı yapabilir, ama siz PET için bunu yapamazsınız. PET sizin yanınızda yer alarak başarılarınıza yardımcı olacaktır.
S: Peki, yeterli teori - PVP Başarılar varmı?
C: Tabii ki var; başarılar için sadece düşman gemileri imhaları ve hasar sayısı tüm haritalarda sayılır. Kendi şirket gemilerine vereceğiniz hasar ve imhalar ile grup olarak yada farklı şirket olsada aynı klan oyuncularına vereceğiniz hasar ve imhalar sayılmaz.
S: Yani ben 5 gemiyi imha ettim ve bumudur?
C: Hayır, farklı düzeylerde Başarılar var. Aşamalı olarak artan Başarılar var. Birini tamamladığınızda diğeri devreye girer.
Örneğin 5 Streuner öldür / 50 Streuner öldür. 5 Streuner başarısı tamamlanınca bir sonraki seviye olarak 50 Streuner öldür başarısı yerini alacaktır. Ve böylece aşamalı olarak daha çok Başarı puanları elde edeceksinz.

Başarı Sistemine Adapte Edilen Başlıklar;

Başarılar bölümüne eklenen görüntülenebilir başlıklar(Başlık Ekranı) arasından seçim yapmak artık mümkün..

Kısaca başlık nedir,kaç tür başlık vardır tekrar değinelim:Başlıklar size veilen ünvanlardır İki türlü başlık vardır

-Kalıcı olanlar:Başarılar ve etkinlikler aracılığı ile kazanılan başlıklar

-Geçici olanlar:Bunlar oyunda başlıklı NPC 'yi keserek kazanabileceğiniz ve yine patlayarak kaybedebileceğiniz başlıklardır ve bugün itibariyle 3 yeni başlık daha bu listeye eklenmiştir bu konuda detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz

-Başlık ekranında yalnızca kalıcı başlıklar gösterilmektedir. Yeni bir kalıcı başlık elde edilirse geçici olanlar kaybedilir.

Biz bu Konuda size Kalıcı Başlıklarlardan Başarı sistemiyle kazanılan başlıklar hakkında bilgi vereceğiz.

1.Adım: PİLOT PROFİLİ düğmesini tıklayın
2.Adım: BAŞARILAR düğmesini tıklayın
3.Adım: ÜNVANLAR düğmesini tıklayın
4.Adım: Genel Görünümden dilerseniz filitre yaparak başlık katogorilerin süzün.
5.adım: Seçtiğiniz Ünvanın önündeki kutuyu seçin
6.Adım: Ünvanı Kaydet düğmesine tıklayın
7.Adım: Oyun ekranınızda geminizde seçtiğiniz ünvan herkesçe görünür olacaktır.

Eğer ünvandan sıkıldın ve değiştirmek istiyorsan,Ünvanı sil düğmesine tıklayarak geminden başlığı kaldırabilirsin.

Ünvanı sildiğinde başlığın durur kaybolmaz tekrar kullanmak istediğinde yeniden seçip kullanabilirsin.Dikkat geçici başlığın varsa Kalıcı başlık seçtiğinde geçici başlığı kaybolur.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 2)