Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Bariyerli Ses Yalıtım Malzemeleri

pcshift

Üye
Kayıtlı Üye
Bariyerli bondex ortamlar arası geçiş yapan gürültüler, bir mekanda oluşan seslerin dışarı sızmaması ya da dış ortamdan bir mekanın içine giren seslerin engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Yüksek yoğunluktaki ses kesici üç malzemenin birleşiminden oluşturulan

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

nin ses yalıtım performansı mükemmeldir. Bariyerli bondex 3 özel katmanın birbirine yapıştırılmasından oluşan negatif ve pozitif ses yalıtım malzemesidir. Bariyerli bondex önce 2 cm bondexın üzerine pvc ağır katman ses yalıtım bariyeri yapıştırılıp; daha sonra üzerine 1 cm bondex yapıştırılmış haldeki bir ses yalıtım malzemesidir. Bariyerli bondex sünger 3 özel katmanın bir araya gelmesinden oluşan müthiş bir üründür. Bu eşsiz malzeme pozitif ve negatif sesleri iletme özelliğine sahiptir. 3 katmanın özel olarak yapıştırılmasından oluşur. Bariyerli adepan 2.5 cm adepan üzerine pvc ile oluşturulmuş olan ses yalıtım ürününün yapıştırılması ve sonrasında use 1 cm adepan yapıştırılarak oluşturulmuş oldukça kaliteli bir ses yalıtım malzemesidir.

Bu malzemenin ağırlığı ise 8.5 kilogramdır. Bu ürün çok sayıda ses yalıtımı malzemesine göre daha fazla mükemmellik göstererek, oldukça iyi yalıtım sağlamaktadır. Oldukça esnektir. Bu sayede de girintili çıkıntılı alanlarda bile oldukça uygulanabilirlik özelliği vardır. Bu muhteşem ürünün en göze çarpan özelliği ise dışarıdan gelen negatif sesleri kesme özelliğidir. Bu eşsiz ürün sektör içerisinde yer alan en kaliteli ses yalıtım ürünüdür. Bu ürünü kıyaslamak gerekirse 40 cm akustik süngere ve 30 cm normal özellikteki adepana eşit güçte yalıtım özelliğini üzerinde barındırır. Bu ürünü aklınıza gelecek her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Apartmanlarda diğer daireden gelen sesleri kesmek için, pis su borularının ses izolasyonu için, asansör odası , stüdyodaki ses yalıtımları için ve daha birçok ses yalıtımı gereken alanlarda güvenle bu ürünü kullanabilirsiniz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

diğer tabirle kurşun muadili olarak üretilen epdm ses bariyerleri zeminlerde, tavanlarda, duvarlarda bir çok alanda ses geçişine engel olmak amacıyla kullanımını sağlayabilirsiniz. İnşaat malzemesi görüntüsünden dolayı kullanım sonrası alçıpan ile gizlemeniz önerilmektedir. Bir çok kalınlıkta üretimi yapılan ağır ses bariyerleri yüksek ses emilimi sağlayan yapıya sahiptir. Alev almaz, ilerletmez özelliklerine sahiptir. Yanmazlık değerleri akustik emilim değerleri ile ilgili ürünümüzün sertifikalar kısmından test raporlarını inceleyebilirsiniz. Solid Yapıştırıcı ile uygulamanız önerilmektedir.

Bariyerli ses yalıtımı ürünün standart ebatı ise 50×100 cm dir. Fiyatlar ise yapılacak alanın metrekaresine göre belirlenmektedir. Bu yüksek kaliteli bariyerli adepan ürününü tercih ederek, muhteşem bir ses yalıtımına sahip olabilirsiniz. Apartmanlarda diğer daireden gelen sesleri kesmek için, pis su borularının ses izolasyonu için, asansör odası , stüdyodaki ses yalıtımları için ve daha birçok ses yalıtımı gereken alanlarda güvenle bu ürünü kullanabilirsiniz. Bariyerli bondex ses yalıtım sektörünün en iyi ses yalıtım malzemesidir diğer malzemelere kıyaslandığında (50 dns) 30 cm akustik süngere ve 30 cm normal bondexa eşit olduğu kanıtlanmıştır. Bariyerli bondex ses yalıtımı ürünün standart ebatı ise 100×100 cm dir. Fiyatlar ise yapılacak alanın metrekaresine göre belirlenmektedir. Bondex kalitesi tüm ses yalıtım ürünlerinde farkı ve kalitesi ile ilk sıralarda yerini almıştır. Kalitesi ile çok sayıda kişi tarafından tercih edilen ses yalıtım ürünleri arasında yer alır. Hemen sipariş verebilirsiniz.

dediğimiz malzeme ile kullanılan üstün kes kesici performansı sağlayan ses yalıtım malzemesidir. İki ses yalıtım süngerinin arasına epdm ağır ses bariyeri uygulanması ile oluşan ses kesici sünger çeşididir. Süngerpan ses yalıtım süngerleri ve akustik süngerlerin yetersiz kaldığı yerlerde bu süngerler ile birlikte epdm ağı bariyer uygulanır. Üstün ses yalıtım performansı sağlar. Tek başına duvara uygulanabilir. Yüksek seslerin yalıtılmasında kullanılır. Isı ve ses iletimi keser. Kalınlıkları ve ebatları değişir. Akustik düzenlemeyle birlikte güçlü ses yalıtımı sağlar.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)