Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Cem Yılmaz Pek Yakında Filminin Galası için Paris'teydi

ALABEYİ

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray

Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği Pek Yakında filminin galası, Paris'te Türk Sinemasıyla Randevu etkinliği kapsamında gerçekleşti. Çok sayıda davetlinin katıldığı gala, Fransız başkenti Paris'te Champs-Elysees Bulvarı'ndaki bir sinemada gerçekleşti. Davetliler arasında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi Hakkı Akil, oyuncular Cem Yılmaz, Hülya Koçyiğit, Zafer Algöz, Ozan Güven, Tülin Özen ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimler yer alıyordu.

Pelin Batu'nun sunuculuğunu üstlendiği gecede, Bakan Yardımcısı Arıcı, Hülya Koçyiğit'e, Büyükelçi Akil ise Cem Yılmaz'a festivalin onur ödülünü takdim etti. Fransa'da aldığı üçüncü ödülü olduğunu belirten Koçyiğit Fransa bana hep uğur getirdi, şans getirdi dedi. Nantes film festivalinde en iyi oyuncu ödülü almıştım. Uluslararası bir festivalde ödül kazanmak bir oyuncu için çok büyük bir onur. Amiens Film festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülü almıştım.

Galada konuşma yapan Cem Yılmaz ise, 'Pek Yakında' filminin festivalin seçkisinde yer almasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Yılmaz, "Yazdığım bir hikayeyi çok kıymetli oyuncu arkadaşlarımla canlandırmaya çalıştık. Sinema maceram inşallah böyle güzel işlerde devam eder" dedi.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)