Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Combat Arms Geniş Tanıtım

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Resmi Sitesi :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Resmi Türkiye Forum Sitesi :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Oyun Download Sayfası:

Oyun Kayıt Sayfası:

Bu oyun görsel açıdan bence WR'dan daha iyi..Grafikleri Rainbow Six serilerine benziyor...Oyun bir FPS online aksiyon oyunu...Aksiyonu, silah kullanmayı seven arkadaşları bu oyuna mutlaka beklerim..Serverlara girememe gibi bir derdiniz yok. Oyunda Lag olayı çok az..Hack yok denicek kadar az...Serverlar temiz yani....Başlayanlara iyi oyunlar...

Oyun Modları Şunlardır:

Elimination (Yok Etme) / Team Deathmatch (Takım Çarpışması)
One Man Army (Tek Kişilik Ordu) / Individual Deathmatch (Herkes tek)
Search & Destroy (Bul & Yoket)
Capture the Flag (Bayrak Kapma)
Spy Hunt (Casus Avı)
FireTeam (Görev)

Oyun Gereksinimleri:İşletim Sistemi: En Düşük Windows 2000 | Kabul Edilen Windows XP yada üzeri
İşlemci: En Düşük Pentium 3-1 GHz+ | Kabul Edilen Pentium 4-2.4 GHz veya üzeri
Bellek: En Düşük 256Mb Ram | Kabul Edilen 512Mb Ram veya üzeri
Ekran Kartı: En Düşük GeForce 2 MX | Kabul Edilen GeForce FX 5600 veya üzeri
DirectX: En Düşük Version 9.0C | Kabul Edilen Version 9.0C veya üzeri
Sabit Disk Alanı: En Az 2.0 Gb | Kabul Edilen 2.0 Gb veya daha fazla
İnternet Bağlantısı: En Düşük Kablo/DSL | Kabul Edilen Kablo/DSL veya üzeri

COMBAT ARMS KARAKTER DÜZENLEME
Karakterinizi ve Silahlarınızı Combat Arms'ta Düzenlemeniz Mümkün.

Oyundayken Shop/Storage Tuşuna basarak Düzenlemeye Başlayın.Düzenleme için bazı eşyalar satın almak zorundasınız.Bu eşyalarıda, GP (Oyun Parası) kullanarak satın alabilirsiniz.

Shop/Storage (Dükkan)
Oyunları kazandıkça GP ve yeni silah modifikasyonları kullanılabilir duruma geçecek.Kazandığınız GP'leri Shop/Storage tuşuna basarak işinize yarar hale getirebilirsiniz.
Bir Askerde Görülebilecek 5 Çeşit Silah Vardır

Primary Weapon (Ana Silah)
Ana Silahlar olan Piyade Tüfekleri, Makineliler,Hafif Makineliler ve Keskin Nişancı Tüfeklerini bu bölme için kullanabilirsiniz.

Secondary Weapon (Alt Silah)
Tabanca veya Saçmalı Tüfekleri bu bölme içinde kullanabilirsiniz.

Melee Weapon (Kesici Aletler)
Çeşitli bıçakları ve diğer kesici aletleri bu bölmede saklayabilirsiniz.

Miscelleous/Thrown Weapon (Diğer Donanımlar)
Bu bölmede ise mayın ve el bombalarını saklayabilirsiniz.

Backpack Slots (Sırt Çantası)
Sırt çantaları önceki dört malzeme tipinin herhangi birisini içerisinde tutabilen bir araçtır.Standart sırt çantası tek bölme ile gelir.İle düzeydeki sırt çantaları daha çok bölmeye sahiptir.

Bölmeye tıkladığınızda yeni bir pencere açılır.Eğer o pencerede silahın üzerinde Equip yazıyorsa kullanılıyor demektir.

Head/Face/Yelek/Üniforma/Sırt Çantası
Satın alınan silahlar bu bölmelere yerleştirilebilirler.

COMBAT ARMS OYUNA BAŞLAMA

Combat Arms oyununu indirdik, kurduk ve üyeliğimiz hazır.Şimdide oyuna başlangıç yapıyoruz.
Oynamaya nasıl başlayacağınızı adım adım görelim.

ADIM 01 Masaüstünde bulunan Combat Arms simgesine çift tıklayalım

ADIM 03 Eğer Combat Arms'ı ilk defa oynuyorsanız, karakter oluşturmanız istenecek.Karakterinizi oluşturmak için bir model seçebilir ve karakterinize isminizi verebilirsiniz.Oluşturduğunuz profil oyunda kullanacağınız karakterdir.Karakterinizi oluşturduktan sonra <Create> tuşuna basın.ir kere karakter oluşturduktan sonra, diğer oyuna girişlerinizde bu prosedürü geçebilirsiniz.

ADIM 04 Her oyun serveri, farklı kanallar, her kanalsa farklı oyun odaları barındırmaktadır. Önce oynamak istediğiniz serveri seçiniz. Daha sonra, <Channel> butonuna tıklayıp <Join> butonuyla kanal lobisine giriş yapınız. <Refresh> butonunu kullanarak serverlar ve kanallar hakkındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz.

Rütbe Sınırlı Serverlar/Kanallar
Bazı kanallarda rütbe veya daha farklı sınırlandırmalar vardır. Bu sınırlandırmalar aşağıda verilmiştir.

Örneğin, oyuna yeni başlamışsanız ve rütbeniz Private düzeyindeyse, Recruit türündeki serverlara giremezsiniz.
Oyuncuların hepsi Regular serverlarıinda oynayabilirler.
Clan Serverları sadece clan üyeleri içindir. Clanınız yoksa bu serverlara giremezsiniz.

ADIM 05 Lobiye girdikten sonra, o oyundaki Oyun Odalarıyla (Game Rooms) karşılaşırsınız. Bazı bilgiler:

<Quick Join> siz otomatik olarak bir odaya aktaracaktır.
Game Room listesine tıklayınız ve girmek istediğiniz odayı belirlediyseniz, <Join> butonuyla odaya giriş yapınız.
<Create Room> size otomatik bir oda oluşturacaktır. Kendi odanızı açarak, Oda Sorumlusu (Room Moderator) olursunuz.
Bu sayede odayla ilgili düzenlemeleri kendinize göre yapabilirsiniz.
<Clan>, <Shop/Storage>, <Modification> gibi bölümleri ziyaret ederek, kendinizi oyuna hazırlayabilirsiniz.

ADIM 06 Oyun odası, oyuncuların savaşa hazırlandıkları yerdir!

ARAYÜZ VE KONTROLLER

1. Öldürme/Ölme
2. Üstünlükler (Özel ölüm şekilleri ve özel oyuncu performanslarına ait bilgiler bu bölümde gösterilir.)
3. Takım Bilgileri ve Oyun Puanlamaları
4. Radar ve Harita
5. Seçili Silah / Silah Modifikasyonları
6. Oyuncunun Mühimmat Durumu / Atış Modu
7. Oyuncu Sağlığı (HP-Health Power) ve Zırh Bilgileri(AP-Armor Points)
8. Sohbet Kutusu
9. İletişim
10. Hedef Göstergeci/Nişangah

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)