Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

DC Universe Online Oyuna Genel Bakış

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
3,333
Tepkime puanı
5
Puanları
126
DC Universe™ Online, DC Universe™ içinde kurulu eşsiz fizik motorlu savaşlar sunan tek yeni nesil dev çok oyunculu çevrimiçi aksiyon oyunudur. Türünün tanımlayıcısı olan bu oyun, DC Süper Kahramanlarının ve kötü adamlarının gücünü ellerinize bırakıyor...

Geleceğin efsanesi SENSİN!

Oyun Özellikleri:

Karakterinizin yaptığı her vuruşu sizin kontrol ettiğiniz, MMO oyunları arasında eşi benzeri görülmemiş düzeyde bir aksiyon sunan içgüdüsel dövüşün gücünü hissedin.

Süper kahraman olup evreni kurtarmak için mi savaşacaksınız yoksa kötü adamlardan olup dünyayı ele geçirmek için mi?

Batman, Joker, Superman, Wonder Woman ve diğer birçok kahraman içinden en sevdiğiniz DC kahramanlarının ve kötü adamlarının yanında veya onlara karşı savaşın. Bir sonraki efsane SİZ olacaksınız!

Efsanevi çizgi roman çizeri Jim Lee'nin sanatsal vizyonunda yaratılan dünyanın gücünü tadın.

Teknoloji harikası fizik motorunu kullanarak etrafınızdaki nesneleri, hatta düşmanlarınızı dahi silah olarak kullanabilirsiniz!

Oyuncular, her biri eşsiz bir görünüme ve süper güçlere sahip olan kendilerine özgü DC tarzı kahramanlar veya kötü adamlar yaratabilecek.

Geoff Johns ve Marv Wolfman da dahil olmak üzere ünlü DC yazarları tarafından yazılan hikayelere dayalı kahraman veya kötü adam maceralarını yaşayın.

DC Universe'i keşfedin; Gotham City'nin karanlık sokaklarında yürüyün, geleceği andıran şehir manzarasıyla Metropolis'in gizemlerini araştırın ve Arkham Akıl Hastanesi ile Amerika Adalet Birliği Gözetleme Kulesi gibi efsanevi yerleri gezin.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst