Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Evrensel olgu tarafndan sorulan sıkca sorular

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
Sorular bölümünde sorulanlara yanitlar veren Yasar Seyman; bir katilimcinin “Isveç’te göçmen kadinlarini örgütlemenin çok zor oldugunu, bunun hem gelinen ülkedeki örgüt yapisiyla hem de kadinlarimizin egitim durumlariyla da baglantili oldugu” dile getirerek, “bir çati altinda nasil örgütleyebiliriz” sorusuna, yasadigi bir örnekten yola çikarak yanit verdi. “Benim ilk sendikacilik yillarim. Bir televizyon sirketi benimle bir program yapmak istedi ve program akisi sirasinda gelen sorular dogrultusunda kadinlarin kocalarindan dayak yediklerini ve bu durumu nasil çözülecegini yani aileiçi siddeti önlemenin recetesini istedi. Ben gayri ihtiyari; bunu önlemenin tek yolunun yatak odalarinin kapilarina ‘Bu Isyerinde Grev vardir’ diye yazarak asmalarini söyledim. Çünkü ben sendikaciyim ve çözümümde o dogrultuda olur ya da o yönde çözüm üretebilirim. Inanir misiniz, benim düsünceme katilan kadinlar yüzünden, televizyonun telefonlari kilitlendi. Sizde onlarin sorunlarina çözümler üreterek, ciddiye alarak ulasabilirsiz” dedi.

Kaynak ; http://cagatayergor.com/uzay-zaman-kuantum-teorileri/

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)