Gladiatus AppStore Uygulaması // Detaylı Anlatım.

'Gladiatus' forumunda Taurus tarafından 5 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. Taurus

Taurus Üye Kayıtlı Üye

Konular:
    7
    11
    0
    0
    5 Nisan 2015
    Merhaba arkadaşlar gladiatus forumunda açılmamış ve eksik bir konu olarak gördüm bu yüzden sizlere detaylı anlatım yapayım dedim. Uygulama şuanlık sadece iphone ve ipad lere var. Yani Google Play Storede yok. Bu uygulama ile bilgisayar olmasa bile İnternet olduğu her yerde kontrolü sağlayabilir, eğlenebilirsiniz.

İphone veya İpad'i olan arkadaşlar bu uygulamayı nasıl indirir anlatalım:

1) AppStore uygulamasına girelim.

2)Arama bölümüne "gladiatus" yazalım.

3)Çıkan uygulamalardan "Gameforge" ürünü olan uygulamamızı indirelim.(Zaten tahmin edersiniz.)

4)Uygulamamıza yükle diyelim.(Ben önceden yüklediğim için cloud simgesi çıkıyor.)

5)Yükleme tamamlandığında uygulamamıza giriş yapalım.(Bende önceden girilmiş gladyatörleri gösteriyor.Sizdede oto gösterecektir giriş yaptığınızda.)

6)Eğer bir gladyatörümüz yoksa "Gladyatör ekle" butonuna basalım.(Bu ekranda direk kullanıcı adı yaparak ve il seçerek giriş yapabilirsiniz fakat sonradan email ile eşleşme yaptırmalısınız.)

7)Bir gladyatörümüz varsa "Bir gladyatörün var mı?" seçeneğinden oyunumuza devam edebiliriz.

8)"Kısayolu sil" seçeneğinden eklediğimiz gladyatörleri seçerek silebiliriz.(Bu sadece uygulamadan siler, tekrar ekleyip devam edebilirsiniz.)

9)Ve giriş yaptık artık alt menülerden istediğiniz gibi gladyatörünüzü yönetebilirsiniz.

Bilmeyen arkadaşlar için yararlı bir paylaşımdır. Teşekkürü eksik etmeyin..

Bu Sayfayı Paylaş