Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Grand Theft Auto IV Türkçe Yama (FINAL)

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye

Oğuz Gürsel‘in oyun çıktığı zaman başlattığı KuzeNiko Türkçe yama çalışması oyundaki diyalogların fazlalığından ve bitmek bilmeyen çeviriler yüzünden KuzeNiko 0.5 olarak piyasadaki yerini almıştı. Daha sonra kendisi ile özel olarak tekrardan çevirilere başlayıp, %20′lik senaryo çevirisi ile daha da ilerletsek bile bir noktada çeviriyi bırakmıştık tabii kalan kısımları daha sonradan KuzeNiko 0.5 üzerinde çeviriyi geliştiren Ensar Başlantı‘nın çevirilerini de ekleyerek, kişisel olarak yaptığım çeviri ve düzenlemeler ile geçen sene yayına çıkardığım GTA IV: Turkish City 2 modunda yamayı sunmuştum. Birçok kişi GTA IV Türkçe yama projesine başlasa bile bir yerden kırılma noktasına gelip, iptal etmişlerdi. Sonradan ise Türkçe yamayı tek başına sunma kararı alarak daha da yenileyip düzenledim ve bu %96‘lık son haline getirdim. Yama oyun boyunca test edilmiştir. Oyunun sonlarına doğru â€Bakıcı†adlı görevde, ara videoyu izlemeyip hemen enter ile geçiştirin aksi taktirde oyundan atacaktır. Bunun dışında hiçbir problem yoktur ve 1.0.7.0 patch için uyumludur. 1.0.4.0 patch altı yama için uygun değildir. İngilizce kalan kısımlar ise önemsiz çeviriler ve donma riski karşısına aldığım önlemlerdir. Bazı Türkçe karakterleri kullanamadık.
Oyunda küfür, argo gibi diyaloglarda olduğu gibi çevrilmiştir, örtme yoktur…
İyi Eğlenceler

ALINTIDIR !!! BİR TEŞEKKÜR ETMEDEN ALANA YAZIKLAR OLSUN DİYORUM !!

Türkçe Yamayı İndirmek İçin

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Virüs Total Sonucu İçin

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)