Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

GTA : San Andreas'ı %100 Bitirme Listesi (Tüm Görevler ve Yapılışları)

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
Katılım
12 Temmuz 2014
Mesajlar
2,293
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Konum
GTA

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Hikaye Görevleri


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunBildiğiniz üzere oyunda 100'ü aşkın görevler bulunuyor.Oyunu %100 bitirmek için Big Smoke'dan End of Line'a kadar tüm hikaye görevlerini bitirmeniz gerekli.

Kazanç : Saygınlık ve büyük bir miktar para.

Stadyum Görevleri


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunOyunumuzdaki Vice City’deki gibi stadyumlar bulunuyor ve bu stadyumlar oyunu %100 tamamlamanız için gereken diğer bir nokta.Her üç şehrimizde bir adet stadyum var ve bu stadyumların içinde bazı görevler bulunuyor.Las Santos’daki stadyumda 8-Track isimli bir araba yarışında bizden 1. olmamız isteniyor.San Fierro’daki stadyumdaki Blood Ring adlı görevde ise birçok çarpışan araba bulunuyor ve bizden buradan sağ salim çıkmamız gerekiyor...Las Venturas’a gelirsek Dirt Track ve Kickstart stadyum görevi bulunuyor. Bir tanesinde Las Santos’daki gibi yarış yapıyoruz fakat buradaki tek fark, motorsiklet yarışı.Diğer görev ise sadece salı, perşembe, cuma, cumartesi ve Pazar günleri bulunuyor. Bu görevde ise sizden bazı yerlerden geçerek akrobasik hareketler yaparak bulunan rekoru kırmanız istenecek. ( Stadyumlar haritada kupa işaretli yerlerdir. )

Kazanç : 45.000 $ kazanırsınız.

Dirt Track’ta 1. gelirseniz BF Injection kapıda olur.

Yine Dirt Track’ta 25’i geçerseniz Dune kapıda olur.

Bloodring’de 1dk. ye ulaşırsanız Bloodring Banger kapıda olur.

8 Track’te 1. olursanız kapıda Hotring Racer + Monster Truck olur.
Ambulans görevleriLinkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunGta III ve Gta Vice City’de olduğu gibi Gta San Andreas’ta da ambulans görevleri mevcut.Bir ambulansın içine binerek ‘’+ ‘’ tuşuna basarak görevi başlatabilir veya tekrar aynı tuşa basarak görevi sonlandırabilirsiniz.Toplam 12 bölüm vardır.İlk görevde 1 kişi olup her görevde 1 kişi artarak son görevde 12 kişiyi hastaneye istenilen süre içinde taşımanız gerekir.60 saniye içinde araçtan inmezseniz görev otomatikman iptal olur.

Kazanç : Max. Health’iniz 150 olur ve bir miktar para kazanırsınız.Polis Görevleri


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunBu da ambulans görevleri gibi serinin diğer oyunların da da vardır. Bu görevde asıl polisleri yakalanmamaya ve suçları olabildiğince kısa sürede öldürmeye çalışacaksınız. Ambulans görevinde olduğu gibi burada da toplam 12 bölüm var. İlk bölümden dördüncü bölüme kadar bir aracın içinde 4 kişiyi öldürmeniz istenecek. Dördüncü bölümden sekizinci bölüme kadar 2 aracın içinde toplam 8 kişi öldürmenizi, 8.’den 12. bölüme kadar 3 aracın içinde toplam 12 kişi öldürmenizi istenilecek.Bunda da ambulansta olduğu gibi ‘’+’’ tuşuyla görevi iptal edebilir ya da aktif edebiliriz.

Kazanç : Max.Armor 150 olur ve bir miktar para kazanırsınız.İtfaiye Görevleri


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olunİtfaiye görevleri de önceki görevler gibi 12 bölümden oluşuyor.Buradaki göreviniz yanan araçları ve yanan insanları söndürerek kurtarmak.Bu görevi de ambulans ve polis görevlerinde aktif ettiğimiz tuşla aktif ediyoruz.

Kazanç : CJ ateşten zarar görmez.Taksi Görevleri


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunBuradaki görevimiz ise bir taksi şoförü olarak yolcuları belirlenen noktalardan alarak istediği yerlere götürmek.Toplam 50 kişiyi alıp istediği yere götürmeliyiz.Oyunu %100 tamamlamak için 50 kişiyi tamamlamalıyız.


Kazanç : Taxi ve Cabbie’lerde NOS olur.Pimping Görevleri


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunFazla anlatmaya gerek yok aslında. Kadınları belirli bölgelerden alarak istedikleri yere götürmeliyiz.Toplam 10 görev bulunuyor. Pimping arabasını garın yakınlarındaki benzinliğin arkasında bulunuyor.

Kazanç : Bir miktar para.Tren Görevleri


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunBaşlıktan da anlaşılacağı gibi burada makinistlik yapacağız. Toplam iki bölümden oluşuyor.Her bölümde yolcuları 5 istasyona bırakacağız.

Kazanç : 50000$ ve trenle bedava yolculuk.Quarry Görevleri

Hikaye görevlerinin hepsini bitirenlerin bileceği gibi inşaat halindeki bir çukurdan dinamitleri kaçırmıştık.Şimdi o çukurda birkaç görev daha yapacağız.Toplam 7 görev var.Şimdiden kolay gelsin.

Kazanç : 29.000 $ ve Hunter Quarry’yi kullanma imkanınız olur ve Time Trial görevleri açılır.Araba Sürüş Okulu


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunAdından da anlaşılacağı gibi burada araba sürüşü hakkında bazı sınavlara gireceğiz. Toplam 12 bölümden oluşuyor.Şimdiden kolay gelsin.

Kazanç : Driving School’da tüm derslerde;

bronze alırsanız : Super GT

silver alırsanız; Bullet

gold alırsanız; Hotknife okulun kapısında olur.Uçak Sürüş OkuluOyunu %100 bitirmek için bu görevleri de yapmak gerekir.Zaten hikaye görevlerini bitiren bunu da bitirmiştir.Tekrar yapmasına gerek yok.Yeri Las Venturas yakınlarında askeriyenin biraz ilerisinde terkedilmiş bir uçak hangarıdır.

Kazanç : Flying School’da tüm derslerde;

bronze alırsanız; Rustler

silver alırsanız; Stunt Plane

gold alırsanız; Hunter Verdant Meadows’de olur.Motorsiklet Sürüş Okulu

Burada da motorsiklet sürüşünü öğreniyoruz. Yeri Las Venturas’taki stadyumun hemen yanındadır.Oyunu %100 tamamlamak için yapılması gerekenlerden birisidir.


Kazanç :Bike School’da tüm derslerde;

bronze alırsanız : Freeway ,

silver alırsanız : FCR-900 ,

gold alırsanız : NRG-500 kapıda olur.
Tekne Sürüş Okulu

Araba,uçak ve motorsikletin ardından şimdi de tekne sürmeyi öğreneceğiz.Sürüş okulu San Fierro’nun kuzeyinde bulunan köprünün hemen arkasında bulunuyor.

Kazanç :Boat School’da tüm derslerde;

bronze alırsanız : Marquis ,

silver alırsanız : Squallo ,

gold alırsanız : Jetmax oluşur.Yarış GörevleriÜç şehrin belirli bölgelerinde damalı bayrak işaretleri var. Oyunu %100 bitirmeniz için sizden bu yerlere gidip çeşitli araçlarla yarış yapıp, 1. olmanız istenecek.


Kazanç : 1.000.000 $İstiridye

İstiridyeler de at nalları gibi oyunu %100 bitirmek için topladığımız malzemelerdir. Üç şehrin farklı bölgelerine dağılmış halde denizde bulunurlar. Toplam 50 adettir.

Kazanç : +++ Appeal ve Lung Capacity artışı verir.

İşte oyunu %100 bitirmemiz için gereken istiridyelerin bulunduğu yerler :


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Silah Atış TalimleriŞehir içinde veya dışında birçok silah satıcısı mevcut. Sizden istenen bu yerlere giderek atış talimi yapıp tüm hedefleri istenilen yerlerinden vurmak. İlk olarak tabanca ile belirlenen hedefleri vurmaya çalışacaksınız. Her silah için 3 raund mevcut. Her raundda hedef size daha da yaklaşacak. Tabancadan sonra uzi, pompalı ve kalaşnikof tüfeğiyle sizden aynısını yapmanız istenilecek.

Kazanç : Silah kabiliyetinizin yükselmesini sağlar.Ayrıca Pistol,Sawed-Off Shotgun Machine Pistols ve Tec-9’da HİTMAN seviyesine ulaşırsanız bu silahları iki elle kullanabilirsiniz.GYM dövüşleriOyunu bitirmeniz için bir diğer gereken ise üç şehirde bulunan spor salonlarında yapılan dövüşte galip gelmek. Las Santos, San Fierro, Las Venturas şehirlerinde bizi değişik dövüş stilleriyle farklı rakipler bekliyor.

Kazanç : Farklı dövüş stilleriEvlerLas Santos, San Fierro ve Las Venturas’da çeşitli evler ve otel odaları bulunuyor.Oyunu %100 bitirmek için tüm evleri ve otel odalarını satın almanız gerekiyor. Toplamda 29 otel odası ve ev bulunuyor. Tüm bunları satın aldığınızda ise bütçenizden 879.000 $ kesiliyor.
At Nalları

At nalları ise gibi Vice City'de topladığımız gizli paketlere benzeyen şeylerdir.Hepsi Las Venturas şehrinde bulunur.Oyunu %100 bitirmeniz için bunların hepsini toplamanız gerekir.


İşte oyunu %100 bitirmeniz için gereken at nallarının Las Venturas'taki yerleri :


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunKazanç : Şans artışı verir ve SMG,Shotgun,M4 ve Satchel Charges LV deki Four Dragons Casino’ya gelir.Sprey yapılacak yerler


İlk olarak 3. görevimizde başlıyoruz spreyle duvarları boyamaya…Amacımız Ballasların yazıları üzerine spreyle Grove Street yazılarını yazmak.Şehirde bunu tamamlamak için 100 tane duvar var.Oyunu %100 bitirmeniz için bunların hepsini tamamlamanız gerekiyor.

İşte oyunu %100 tamamlamamız için gereken sprey yerlerinin şehirdeki yerleri:


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunKazanç : Grove Street çetesi üyeleri Desert Eagle ve SMG taşırlar.Ayrıca Las Santos Grove Street’deki evinizde Tec-9, AK-47, Molotovs ve Sawed-Off Shotgun oluşur.Fotoğraf Görevleri

Bizden San Fierro şehrinin bazı noktalarının fotoğraflarını çekmemiz isteniyor. Oyunu %100 tamamlamak için tüm istenilen yerilerin fotoğraflarını çekmelisiniz.


İşte San Fierro şehrinde fotoğraf çekmemiz istenilen noktalar :


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunKazanç : Sniper Rifle, Micro SMG, Shotgun, ve El bombası San Fierro’daki garajlı evimizde oluşur.
Araba Listesi

Oyunu %100 tamamlamak için gereken bir diğer şey ise San Fierro limanındaki gemiye istenilen arabaları getirmek. Limandaki tabelada istenilen arabaların listesi yazıyor.Sarı vinci kullanarak arabaları istenilen yere götürebilirsiniz.

Kazanç : 5 Araba getirene : Monster

10 Araba getirene : Windsor

15 Araba getirene : Bandito

20 Araba getirene : Turismo

25 Araba getirene : Dune veya Vortex

30 Araba getirene : Bullet

İşte istenilen arabaların nerede bulundukları :


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Araba Parketmek


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunHikaye bölümünde başladığımız göreve tekrar devam edebiliyoruz. Görevimiz SF’deki büyük binalardan birinin önünde uşak olarak gelen arabaları istenilen sürede park etmek. Toplam 5 bölüm var.İlk görevde 2 dakika içinde 3 araba parketmemiz isteniyor. Araba sayısı her görevde katlanarak son görevde 7 arabayı 2 dakikada park etmemiz isteniyor.


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunKazanç : 1000 $.

Tır Görevi


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunBuradaki görevimiz Catalina ile yaptığımız göreve benzer bir görev.Görevimiz Las Santos çıkışındaki tır yerinden belirli yükler alarak illegal & legal yollarla istenilen yere ulaşmak.Polislere dikkat etmelisiniz.Toplam 8 görevimiz var.

Kazanç : RS Haul (tırcı) property olarak sizin olur ve para yapar ve 33.500 $ kazanırsınız.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst