Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hack Yemek İSTEMİYORSAN OKU * OKUMADAN DOSYA İNDİRME[DETAYLI]

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
HACK YEMEK İSTEMİYORSAN kesin oku !

1.Bilgi-
Kesinlikle
+Videosu Olmayan;
+Virüstotal olmayan ; Dosyalar indirmeyin !

2.Bilgi-
Eğer hilenin çalıstıgına dair video yoksa ve virüstotal yoksa indirdiyseniz açmayın ! virüs içerikli olabilir

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'dan taratınız.

3.Bilgi-
Kesinlikle MSN'den , Facebook'dan v.s yerlerden hiç bir dosya alıp yüklemeyin , sonuçta keylogger,virüs içeriği bulunuyor olabilir.

4.Bilgi-
Kesinlikle tanınmadık kişilerin paylastıgı hileleri indirmeyin , tanımadık derken uzman üye v.s rütbelere ulaşamamş veya yoneticilerin onayını almamış konulardaki hileleri indirmeyin. Yonetici onayını almış hileleri indirmeniz yararlı olacaktır , tanınmış kişiler bile olsalar konusunda çalıstıgına dair video , virüstotal olup olmadıgına bakın

5.Bilgi-
Sabitteki konular dısında hile indirmemeye çalısın , yine tanıdık olarak konu sabit olmasa bile yukarıdaki kişilerden birinin hilesini indirebilirsiniz.

6.Bilgi-
Ticaret hack , yang hack diye birşey YOKTUR ! kişileri kandırmaya yoneliktir.

7.Bilgi-
Ufak tutarlı dosyaları indirmeyin , 30kb ,10kb , 20 kb v.s v.s gibi

8.Bilgi-
rar şifreli dosyaları kesinlikle indirmeyin , nedeni ise virüstotal rarlı sifreleri algılamıyor ve genellikle rarlı paylasılan dosyalı konularda virüstotal sahte oluyor.

İlk Defa Hile İndiriyorum Ne Yapmalıyım ?
1.Yol-: Sabitteki hilelerin birini deneyin geneli çalısıyor zaten.
2.Yol-: Yonetici veya Süper Moderatör veya Yönetimdeki kişilerden onay alan hileleri indirebilirsiniz.
3.Yol-: İlla bu kişilerden indirmem diyorsanız diğer konularda virüstotal , hilenin çalıstıgına dair video bulunmasına özen gösterin !
4.Yol-: Kesinlikle ss(ekran goruntusu) olan , video olmayan konuları dikkate almayın
5.Yol-: 10 kb , 20 kb gibi miktarlı dosyaları indirmeyin ! hack ihtimali %99.9

Virüs Yedim Ne Yapmalıyım ?
Yediğiniz virüs türüne göre değişebilir ;
Örneğin keylogger: bu program tüm şifrelerinizi çalar tek çözüm format.

KEYLOGGER(ŞiFRE ÇALICI) PROGRAM YEDİM,NE YAPMALIYIM ?
Öncelikle kesinlikle paniğe kapılmayın.İşlemlerinizi Ekran Klavyesi ile görün taa ki format atana kadar.Ekran klavyesinin size çok faydası dokunacaktır.Karşıdaki yani size keyloggeri atan adam sizin ekranınızı görebilir.Ne işlem yaptıgınızı görebilir.ÖRN:Metin2,Sro,PB vs. sifre ile girilen online oyunlarda ekran klavyesi ile girerseniz şifrenizi göremez !
Keylogger lamer bir programdır , o yuzden her hareketli kolay kolay algılayamaz ; Mesela ekran klavyesi ile girilen şifreleri göremez. O Yüzden paniğe kapılmayın

2.Adım-
Keylogger yediyseniz hiç vakit kaybetmeden format atmaya çalısın.Yaşınız +18 ise hemen online suçlar bolumune polise başvurun,dava açarsanız tazminat bile alabilrsnz.

3.Adım-
Eğer format atma imkanınız yoksa , antikeylogger indirmeye çalısın dikkat edin antikeylogger ararken keylogger yemeyin ! . Antikeylogger nedir; Keyloggerle bir nevi savaş yapar yani pc nizi bir süreliğine güven içerisinde tutar. Şuan hiç antikeylogger kullanmadım ama arıyorum ''Sizler İçin''

Moderatör tarafında düzenlendi:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)