Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

??? Hatası Alanlar İçeri

FantoiNe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1)Oyunda Pazardan Bir Item Alıyordum Birden Oyun Tamamen Kapandı / Yada ??? Hatası Aldım..

* Bir Başka Kullanıcı İle Aynı Anda Aynı Item ı Satın Almaya Çalıştınız.. Yapabileceğiniz Birşey Yoktur..

2)Oyunda İçerisinde Nesne Marketini Ziyaret Etmek İstedim.. Nesne Marketine Tıkladım Oyun Tamamen Kapandı / Yada ??? Hatası Aldım

* Javanın Son Sürümünü Kurarak Tekrar Deneyiniz..

3)Oyunu Başlatıyorum Patch Ve Torrent Geçiyor Ancak Metin2 Ekrana Gelmiyor

*Ekran Kartınız Yeterli Olmaya Bilir / Bilgisayarınızda Bulunan Güvenlik Programları Metin2client.bin Dosyasını Engelliyor Olabilir.

4)Oyunda Sorunsuz Bir Şekilde Oynuyordum.. 2 Tane Metin2 Açıktı Ve Birinden Diğerine Geçerken Anidan Oyun Kapandı / Yada ??? Hatası Aldım

* Sisteminiz Fazla Zorlanmış .. Ekran Kartınız Yada Ram iniz Bu Yükü Kaldıramamış Ve Metin2client.bin Sonlandırılmıştır.

Ancak Eğer LOG Hatası Olarak Adlandırdığımız Hatadan Kastımız LOG Başlığı İle Açılan Bir Pencere ve Altında Dosya İsimleri Olan Uzun Bir Yazı İse..

1)Oyunun Klasöründen 1 2 Dosya İle Oynadım Oyunu Başlat Dedim Bu Hatayı Aldım..

* Pack Dosyaları yada Başka Dosyalarla Oynamışsınız Metin2 yi Silip Tekrar Yükleyiniz..

2)Hiçbir Dosya İle Oynamadım Oyunu Yeni Kurdum Ancak Genede Bu Hatayı Alıyorum..

* Patchleriniz Eksik Yüklenmiş.. Metin2 yi Tekrar Kurup Patchlerini Yapınız...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)