Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Herkesin Aradığı Oy Hilesi Engelli Açıksız Metin2 Tanıtım Scripti !!

Kadir Uysal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar Bugün'de Sizlere Zamanın'da Elime Geçen Bir Scripti Paylaşacağım.
Zamanın'da Dediğim 2013 Yılı :D Neyse Kodlaması Veya Tasarımı Bana Ait Değildir. Sadece Arkadaşlarımın İsteği Doğrultusun'da Arşivi Çok Yakın Bir Zaman İçin'de Tek Tek Paylaşacağım.
Bu Script'te Bir Çok Arkadaşımızın Da İstediği Gibi Oy Hilesi Engellidir Ve Bir Çok Açıkları Kapalıdır.
Bu Scripti Eski
Serverlar.gen.tr Olarak Biliyorum Ama Olmayada Bilir Arkadaşımız Tablo Yapısı Üzerine Herhalde Tekrar'dan Kodlamış Neyse Ben Hemen Canlı Ss'lere ve Linklere Geçiyim Linkler Ömürlüktür.
Yinede Kuramayanlar Olursa Özel'den Veya Vereceğim Skype Bilgisi İle Bana Ulaşabilirsiniz.

Sql Dosyası İçin'de Bulunmaktadır.

Canlı Demo:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Admin Bilgileri;
Kullanıcı Adı: kado45
Şifre: kado45

İndirme Linki Ve Virüs Total

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Bukadar Arkadaşlar Kuramayanlar olursa Skype;
hosting_45@hotmail.com veya Özel Mesaj Atın.

Tek İsteğim Alıp Kullanıp'ta Bir Teşekkür Yorumunu Veya Rep'i Çok Gören Arkadaşlara Hakkım Helal Değildir Sonuç'ta İçin'de Emek Var Neyse İyi Forumlar

Forum Veya Blog Sitelerin'de kendi Paylaşımı Gibi Paylaşanlara Hakkım Helal Değildir !!!

- - KaDo45 - UysalGaming.Ga - -

metin2ws

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Kullacağım paylaşımın için teşekkür ederim

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)