Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hiçbir Tasarım Programı İndirmeden Profesyonel Tasarımlar Yapın !

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Evet Arkadaşlar , Bugün Google Chrome ' un Extension Bölümünden Eklentiler Ararken Çok Güzel Bir Eklenti İlgimi Çekti.Bende Sizinle Paylaşmak İstedim.Eskiden Bulmak İçin Çok Uğraştığım Ama Bulamadım Bir Konu Artık Buldum İnternet Üzerinden Tasarım ! Menü vs. Photoshop'la Biraz Benzer...Artık Formattan Sonra vs. Tasarım Programlarını Yüklemek İçin Beklerken Boş Durmayacağız..

Ekran Görüntüleri

1. Bölüm : Bu Bölümden Yeni Bir Tasarım Sayfası Açabilirsiniz...
2. Bölüm : Bu Bölümden Bilgisayarınızdaki Bir Resimi Açıp Düzenleyebilirsiniz...
3. Bölüm : Bu Bölümden İse Resimi Linkiyle Açıp Düzenleyebilirsiniz...
4. Bölüm : Bu Bölümden Facebook albümünüzden veya oraya ikonu olan diğer paylaşım sitelerindeki albümlerinizden resim alabilirsiniz..

Beyaz Bölge : Bu Bölgede Tasarınızda Kullanacağınız Araçlar Bulunaktadır.
Mavi Bölge : Bu Bölümde Resimde Bazı Efektler , Ayarlar , Kaydetme ve Açma Olayları Yapılabilir...
Kırmızı Bölge : Bu Bölümde Çalışmanızı Gerçekleştirirsiniz..
Gelelim Sitenin Adresine :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Sayfanın Google Chrome Eklentisini İsteyenler Programın Tanıtım Sayfası İçin

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

, İndirmek için

Tıklasın...
[ Sakın IE İle İndirmeyin
]
[ Not : Google Chrome ' da Herhangi Bir Sitedeki Resimi Düzenlemek İçin ALT + Sayfadaki Resime Fareden Sağ Tuş Yapın ]

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)