Knight Online Para Kasma Taktikleri 2016

'Knight Online Görevler & Rehberler' forumunda s1n4n07 tarafından 27 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

 1. s1n4n07
  Offline

  s1n4n07 Fahri Üye Fahri Üye

  Konular:
  9
  9
  0
  0
  Antalya
  2 Nisan 2013
  Knight Online Kapsamlı Para Kasma Taktikleri


  1. Mastadon
  Cz'de Bulunan Mastadon slotlarından Blood Of Glypodont itemi çıkartıp NPC ye satabilirsiniz, bu Yöntem çok basit bir yöntemdir fakat Czde sizi rahat bırakmazlar.
  Blood Of Glypodont'un NPC değeri 25K [Premiumla 37.5] hemen hemen her Mastadondan 1 tane çıkmaktadır.


  2. Cardinal
  EMC-LUFER de bulunan cardinal slotlarından cikan Asga Fruit itemini NPC'ye görev karşılığı verdiğiniz zaman size 100k vermektedir.Premiumsuz yapmanız önerilmez çünkü kar bırakmaz.
  Fruit Of Asga'nın NPC Değeri 100k - DC premium ile hemen hemen Her cardinalden 1 Tane çıkmaktadır.


  3. Manticore
  Manticore'dan çöp item çıkartıp satmak oldukça karlı bir iştir.Saatte 10m'e yakın para bırakır.Ama 60 level üstü bir chara ihtiyacınız olacaktır.

  4. Burning Stone
  Burning Stone'lerden çöp İtem çıkartıp satmak fazlasıyla karlı bir iştir. Ama 70Level ve üstü sağlam bir charınız yoksa bu yöntem işinize yaramaz - DC Premium önerilir.

  5. Deruvish
  Uzun süre Deruvish keserek shard çıkartabilirsiniz. Oldukça karlı bir iştir. Çok sağlam olmasada ortalama bir char işinizi görecektir.Şansınıza göre saatte 3 shardda cikabilir 10 saatte 3 shardda çıkabilir.Tamamen şans ama premium şansınızı epey arttıracaktır ;)

  Farklı birçok yöntem var ama diğer yöntemler için sağlam partiler gerekmekte o yüzden yazma gereği duymadım.Knight OnLine'a dair her türlü sorunuzu cevaplayabilir yardımcı olabilirim.

  İyi Forumlar - İyi Oyunlar
   
  Son düzenleme: 27 Nisan 2016

Bu Sayfayı Paylaş