Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Loncalık Şaman Efsunları

Distortion

Üye
Trabzonspor
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar öncellikle size LONCALIK ŞAMAN EFSUNLARINI SÖYLİCEĞİM.Yalnız bu konu kesinlikle alıntı değildir kendi emeğimle yaptım.

Neden şaman ?

Şaman özellikle topluluklarda kendini gösteren ve loncaların vaz geçilmez karekteridir.Özellikle Kükreme Skili şamanın ( ejderha gücü ) topluluğu alt üst edecek bir skildir.

Neyse gelelim efsunlara

Beceri : Ejderha Gücü
Statü : HP - SP - DEX - STR
Biyalog Görevleri : Kesinlikle her ikisi HP olmalıdır.

Ejderha Elbise :HP - Kılıç Savunması - Büyü Hızı - Ok Savunması - Çift El savunması -
Kurtuluş Yelpazesi : Canlılık - Zeka - Büyü Hızı - Yarı İnsan - Kritik vuruş (Kurtuluş Yelpazesi dönüştürülür ve İBLİS YELPAZESİ OLUR böylece çift yarılı yelpaze olur ve daha güçlü olur )
Mest Eden Ayakkabı : Kılıç Savunması - Çift El Savunması - Kritik Vuruş - HP - Ok Savunması
İnci Kolye : HP - Kılıç Savunması - Çift El Savunması - Kritik Vuruş - Ok Savunması
Cennetin Gözü Küpe : Yarı İnsan - Kılıç Savunması - Çift El Savunması - Bıçak Savunması - Ok Savunması
Kristal Bilezik : HP - Yarı İnsan - Büyü Savunması - HP aborse - Delici Vuruş
Kardinal Şapkası : Yarı İnsan - Büyü Savunması - Oklardan Korunma - HP Üretimi - Saldırı Hızı
Sadece Şaman Kalkanı Olsa Olur : Zeka - Canlılık-Bloklama - Yarı İnsan - Sersemlilik Karşısında Bağışıklılık

Arkadaşlar kesinlikle alıntı değil 20 - 25 dakikamı ayırdım buna inşallah yorumlarınızı eksik etmessiniz şimdiden teşekkür ediyorum inşallah yardımcı olabilmişimdir.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)