Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Lucescu tekliflere kapalı

ABYYAPIM

Banned
Banned
Beşiktaş
Web sitesi
ahmet.web.tr
[h=1]Lucescu tekliflere kapalı[/h][h=2]Beşiktaş'ın sezonu üçüncü bitirmesi halinde Başkan Fikret Orman tarafından Bilic'in yerine getirileceği konuşulan Lucescu, bu iddiaya cevap verdi. Rumen hoca, “Bu sezon tek hedefim sezon sonunda Shakhtar'la şampiyonluk yaşamak olacak. Hiçbir teklifle şu aşamada ilgilenmiyorum” dedi.[/h]

Spor Toto Süper Lig’de Karabükspor yenilgisinin ardından ligdeki ikincilik koltuğunu Konyaspor’la berabere kalan Galatasaray’a kaptıran Beşiktaş’ta, bu gelişmenin ardından bomba bir iddia gündeme gelmişti. Fenerbahçe’nin Avrupa’dan men cezasından dolayı Şampiyonlar Ligi’ne direkt gidiş için ikincilik koltuğunun hayati değer taşıdığı dönemde, ‘Beşiktaş en kötü ikincilik için oynar. Diğer sonuçlar başarısızlıktır’ diyen Başkan Fikret Orman’ın, sezon sonunda Bilic’in yerine B planı olarak Mircea Lucescu’yu belirlediği iddia edilmişti. Bu gelişmenin ardından açıklamada bulunan Rumen teknik adam Lucescu, hakkındaki haberlerle ilgili olarak, “Türkiye hakkında bir yorum yapmak istemiyorum. Şu an Shakhtar Donetsk’in başındayım ve takımıma konsantre olmuş durumdayım. Tek hedefim sezon sonunda Ukrayna’da şampiyonluk yaşamak olacak. Türkiye’de hakkımda çıkan haberleri okumadım ve takip etmiyorum. Hiçbir teklifle şu aşamada ilgilenmiyorum” dedi.

Ligde şampiyonluğa yürüyor

Ukrayna’da Mircea Lucescu yönetimindeki Shakhtar, şu an 16 takımlı ligde, ülkede çıkan olaylar sebebiyle 2 erteleme maçıyla birlikte bitime 6 hafta kala Dnipro’nun 3 puan önünde 44 puanla lider durumda bulunuyor.

Gökmen Özcan

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)