Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Mbot Lure Ayarları Resimli

ossi51

<marquee><span style="text-shadow: 0px 0px 1px gre
Fahri Üye
Galatasaray
Katılım
29 Temmuz 2014
Mesajlar
317
Tepkime puanı
5
Puanları
106
Konum
Niğde, Turkey
Silkroad online oyunu aynı ip üzerinden birkaç karakter açmamıza müsade edebiliyor. Bu duruma normal oyunda pek ihtiyacımız olmasa da sro pvp serverlerd e moon ve sun düşürmek için çeşitli eu charları açarak 7/24 bota kurabiliyoruz. Botlarda 2 bard, 1 cleric, 1 warrior ve atackerları ayarladığımız zaman çok seri kesim gerçekleştirebiliyoruz. Bu sebeple warrior çarımızla lure yapmamız gerekebiliyor. Lure nasıl yapılır sorunun cevabını yani mbot lure ayarları resimli olarak anlatacağım.
  • Öncelikle Mbot > Döngü kısmından kayıt başlatıyoruz. ve Kullanılacak skill kaydına da tik atıyoruz.

Daha sonra kayda başla diyerek oyunumuzdan lure yapacağımız alanlara gidip Howling Shut skillini kullanıyoruz ve yaratıklarımızı üstümüze çekiyoruz. Bu işlemi yapıp ana kasma yerine dönüyoruz. Bir bakıyoruz ki yaratıklar peşimizde. Daha sonra kaydı durdur seçeneğine tıklıyoruz ve kaydı kaydet diyoruz.
Mbot > Bölge kısmına gelip oto lureyi aktif etmeliyiz.  • Sağdaki çerçeve içine aldığımız butona tıklayarak daha önce kaydetmiş olduğumuz dosyamızı seçiyoruz. Otolure kullan kısmına tik atıyoruz ve ayarları kaydet diyerek botu başlat diyoruz.

Her şeyimiz tamamhayırlı olsun. :)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst