Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2 Private Server Kurulumu Bölüm Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
*Bu bölümde kesinlikle Metin2 Server Tanıtımı yapmayınız

*"Yardım,Koşş,Gmlik vericeğim vb." gibi konu baslıkları açmayınız.

*Ücretli yardım yapmak yasaktır.(Ücretli yardım istemekte yasaktır.)

*Sorularınızı Ve Server Sorunlarını "Metin2 PvP Soru-Cevap" Bölümüne açınız.

*Anket Açmak Yasaktır.

*Bölümle İlgisi Olmayan , Alakasız Konular Açmak Yasaktır ve Konu Kilitlencektir.

*Karşılıklı oyun kurdurmak yasaktır.

*Önceden açılan konuyu sahiplenmeyiniz.

*Server kurulur veya Server kuran/kurar mısınız gibi konular yasaktır.

*Şunu arıyorum bunu arıyorum gibi konular yasaktır ! (Örneğin:Max.127 level game dosyası arıyorum gibi)

*Pack,ServerFiles v.s gibi download(indirme) linklerinde konu içerisinde virüstotal zorunlulugu vardır ! (virüstotal olmayan konular kapatılır)

*İstek Amaçlı konular yasaktır.

*Bir konuda mutlaka resim veya konu içeriyinde (Kurulum Değil İçeriği) en net açıklayıcı şekilde anlatım olmalıdır.!

*Eğer kendinize ait Server Files paylaşıyor iseniz Turkmmo'da açtıgınız konunun üyeliğinin isminin içerdiği Server Filese Ait Resimler zorunludur.Yani server files tanıtımındaki resimdeki karekterin ismi sizin konuyu actıgınız üyeliğin ismi ile aynı olmalıdır.Sadece server files için değil benzer konular içinde geçerlidir.

*Herhangi bir paylasımı bir çok konu acarak değilde tek konuda toplamalısınız örneğin server files v1 paylasıtınız v2 yi v1'in konusunda yer almalıdır.Eğer paylaşımı geliştirdiyseniz (v1 iken v2 gibi) aynı konuda yayınlayın, aksi taktirde konunuz kapatılır ve uyarı alırsınız.

*Güncel Server Filesleri Alıntı Yaparak Paylasırsanız Konu kapatılır Ve Uyarı Alırsınız Eğer Paylasacagınız Server Files Orjinal Konu Cürüdüyse Alıntı Yazarak Paylasabilirisiniz Tabiki Paylasacagınız Filesteki Resimler Sizin Üyeliğinizde İsminiz İle Aynı Olmalıdır

*Bölümün tek bir amacı vardır, pvp server kurulum alt yapı(teknık) hakkında yardımcı konular ile pvp kurulum kolaylaştırılıp geliştirmektir.

*Eklediğiniz Resimin Üzerinde Forum Dışı Link Bulunmamalıdır. Aksi Halde Konunuz Editlenir Ve Kapatılır

*Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)

*
Spam,Flood yapmak yasaktır.

*Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).

*Facebook sayfa/profil linki ve MSN adresi paylaşmak yasaktır. Paylaşımcıyı ya da yorum yazanları uygunsuz üslupla uyarmak ya da görüşlerini uygunsuz üslupla bildirmek, Paylaşılmış olan konun aynısını açarsanız (konu tekrarı) , konunuz kilitlenir.

*Forumuzun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.

*Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici mesajlar gördüğünüzde, konuyu veya mesajı bize bildirebilirsiniz.Bunun için şikayet butonunu kullanabilirsiniz. Kurallara Uymayan Konular Kapatılacaktır.

*20 Mesaja Sahip Olmayan Üyelerimiz Link Paylasımında Bulunamaz,Lütfen Dikkat Ediniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)