Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2 pvp serverlerdeki büyük sorunlar

muttalip57

Üye
Kayıtlı Üye

Metin2 pvp serverler kurucularının karşılaştığı birçok sorun vardır yalnız bunların içerisinde halledilemeyecek özellikle kodlamalardan falan anlamayan arkadaşların sorunları nasıl çözeçeği hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar var.Sorunlardan bahsetmeden önce arkadaşalr oyunu açmadan önce bu tür sorunları mutlaka kontrol etmenizi öneriyorum ve kesinlikle bu tür sorunlar varsa serverinizi açmayın.Bazı kişiler şöyle düşünüyor userler artmaya başladıkça hallederim sıkıntı yaratmaz gibi düşünüyor olabilirler yalnız gelen kişiler gidiyorsa useriniz nasıl artıcak çok merak ediyorum.Arkadaşlar sorunlardan bahsetmeye başlayalım.Öncelikle bedavaya forum sitelerinde bulduğunuz fileslerdeki en büyük sorunlardan biri 4-5 envanter olan fileslerden bahsediyorum bazı envanterlerde + basılmama sorunu mevcuttur.

Pvp serverler kurucuları bu baş belası sorunları olduğu halde filesi paylaşan yapmasını bilmeyen kullanıcılara onuda siz düzeltin demesi gibi bir tepkisi olan filesçilerde mevcut malesef.Tamam paylaşmışsın iyi güzel helal olsun yalnız arkadaşlar onca files kodlamaktan veya sorunları halletmekten anlamayan arkadaşlar var onlara ne olcak paralı almaktan başka çareleri yok ha şuda var tabi sorunları halledenler o şekil mi geldi dünyaya onlarda deneye deneye öğrendiler öğrenedebilirsiniz tabiki.Sonrasında oyunda fazlasıyla donma sorunu var hatta şuan satın aldığım fileste bile mevcut bunu çözümünü hala anlayamıyorum arkadaşlar.Filesle alakalı olduğunu sanıyorum yalnız sis oranına kadar en düşük seviyede neden olabilir bilenlerde konu altına yazarlarsa sevinirim.

Metin2 emek serverler kurucularının baş belaşı olan bu lag sorununu neredeyse çözümü yok denecek kadar az arkadaşlar sizlerinde bu tür sorunları illaki vardır.Makinanızın ram kapatisitensindende kaynaklanıyor olabilir.Yalnız makinanızın ramı oldukça fazla ve hala lag oluyorsa işte sıkıntı burda başlıyor.Şuanki kullanıdğım filestede aynı sorun var.Fileste sadece ben varım oyunu düzenliyorum saten bu şekilde bile lag oluşuyor ben +200 online veya daha üstünde hiç düşünemiyorum adım atılmaz hale gelebilir.Eğerki bu sorun serverinizde var ile kesinlikle çözmeden serverinizi açmayın arkadaşlar.Sizlere tavsiyemde serverinizde lag sorunu var ise sadece makinadan kaynaklanmaya bilir yukarıdada anlattığım gibi fileslede alakalıdır.Eğer her şeyi yaptınız ve lag hala devam ediyorsa birde files deiştirip kontrol etmenizi öneriyorum.Sonrasında çıkan edit sorunu arkadaşlar bu konu çok önemli bir konu.

Metin2 editsiz pvp serverler kurduğu halde oyununda edit söylentileri yayılan arkadaşlara şimdiden geçmiş olsunlarımı diliyorum.Çünkü oyunu çekemeyen veya oyundan sıkılan tam bırakacak duruma gelip bi bahane arayan arkadaşlar bu şekilde bir söylentiler çıkartmaya başlıyor ve gerçekten kurucuyu bile inandıracak vaziyete gelebiliyor.Arkadaşlar siz kurucu arkadaşa inanmamakta ne kadar ısrar ediyorsunuz tamam bazı kurucular el altından edit item veriyor doğru haklısınız yalnız sizde biraz kendinizi onun yerine koyunki hak verin.Kimse serverinde bu tür söylentilerin çıkmasını saten istemez isteyen kişide saten server açmasın yada editli açsın öyle devam etsin.Servere edit getiren kim olursa olsun serveri belli bir süre sonra saten ister istemez düşüşe geçiyor.Sonrasında kapatmak zorunda kalıyor ve bütün emeklere yazık oluyor.Onun için kuruculara tavsiyem edit kelimesiniz packınızda yasaklamanız ek olarak questler çıkmış durumda edit giyilmesini yasaklarsanız ve bunu userlere kanıtlarsanız çok iyi verim alırsınız ve size güvenleri artar.İyi forumlar.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)