Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2 Yeni Karekter Olusturma İmparatorluk Secim Ekranı

Hükümdar

Administrator
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.metin2tr.net
Merhaba Arkadaşlar Önceden Ücretli Satıyordum Sizlere Ücretsiz Bir şekilde Paylaşıyorum.. Simdi Bazıları Aranızdan Arkadaşlar Çıkacak Yok Şöyle Yok Böyle Paylaşıldı PSD verildi Düzenleyin Kulanın ben Paylaştım Konu Kapansın Gibi vs vs vs Kelimeler Oluşacaktır Benim Kendi Türkçe Çevirip Üstünde Bağzı Eklentiler Görsel Olarak Ayarlanıp Sizlere Paylaşma Gereği Duydum Metin2 İşlerini Bırakıyorum.. Hoşçakalın Dostça Kalmanız Dileği İle Elveda ​​

ANLATIM​​

Klasör içinde 2 Adet Dosya Vardir. 1.Root 2. Locale_tr Kendi Oyunuzun Root ve Locale_tr Dosyalarını Açıp Sizlere Vermiş olduğum Dosyaları Atıp Değişiklikleri Kaydet Yapıyoruz.. Son olarakta root içindeki dates.py Kendinize Göre Düzenliyorsunuz.. Hayırlı olsun

Lütfen Gereksiz Yorumlarınızı Kendinize Saklayınız..​​

Karakter Login Ekrani​

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

​​

Karakter Oluşturma Ekranı​

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

​​

Empire İmparatorluk Seçim Ekranı​​

​​

Karakter Seçtikten Sonra Oyun Başlatma Ekranı​

​​

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)