Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2Adresim.Com'un Tanıtım Scripti Herkes Bunu Arıyor,

Kadir Uysal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Selamun Aleykum Arkadaşlar Bu Scripti Çoğu Kişi Benden İstiyordu Ve Paylaşmıyordum Sürekli Herkesi Oyalayıp Zamanı Var Diyordum Neyse,​

Eski Metin2Adresim.Com - Scripti Sadece Metin2 Pvp Serverler İçindir.
İçerisinde Moderatör Panelide Bulunmaktadır Az Sonra SS'ler İle Göstereceğim Neysa Lafı Fazla Uzatmadan Fazla Ayrıntıya Girmeden Script'den Görüntüler Atayım;

İçin'de MysQl Yoktur, Serverlar.us Mysql Kullanmanız Tavsiye Edilir.

Editör Paneli (İzinleri Kısıtlıdır) ;

Canlı Demo:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Editör Paneli:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Admin Paneli:

Editör İle Admin Paneli Bilgileri Aynıdır.

Kullanıcı Adı: Kado45
Şifre: kado45

İndirme Linki Ve Virüs Total Sonucu;

İndirme Linki:

Virüs Total Sonucu:

----------------------------------------------------------------------

Oy Banneri Ve Logo;

İndirme Linki;

Virüs Total Sonucu;

Bukadar Arkadaşlar Kuramayanlar olursa Skype;
hosting_45@hotmail.com veya Özel Mesaj Atın.

Tek İsteğim Alıp Kullanıp'ta Bir Teşekkür Yorumunu Veya Rep'i Çok Gören Arkadaşlara Hakkım Helal Değildir Sonuç'ta İçin'de Emek Var Neyse İyi Forumlar

- - KaDo45 - UysalGaming.Ga - -

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)