Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

NosTale Kore Giriş Sorunu KESİN ÇÖZÜM.

hayatmmoo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
--10 ADIMDA NOSTALE KORE YE GİR--
-RESİMLİ ANLATIM İNDİRME:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

-VİRÜS TOTAL:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

*-GEREKLİ PROGRAMLAR-

-PROXİFİER LİNKİ :

-KORE PROXY BULMAK İÇİN :

*-KAYIT VE İNDİRME-

-NOSTALE KORE KAYIT OLMA:

-NOSTALE KORE İNDİRME:

[LÜTFEN SERVER1'i İNDİRİNİZ]

*-VİDEOLU ANLATIM [HD 720P İZLEYİNİZ ]

[video=youtube_share;SyVykShrGO8]http://youtu.be/SyVykShrGO8[/MEDIA]

*-ANLATM-

Merhaba Arkadaşlar;

Size nostale koreye girmeyi göstericeğim.

Yapmanız Gerekenler;

-Proxifier programını indirin ve kurun.

-Nostale Kore yi açın ve İd Şifre yazma bölümüne gelin.

-İnternetten bu siteye girin: hidemyass.com/proxy-list/

-Kore Proxylerini aratın.

-Type Yazan yerde HTTPS yada HTTP olmalıdır.

-Proxifier Programını açın.Profil bölümünden,Proxy Servers a tıklayın,Add deyin
ve vermiş oldugum sitedeki proxylerden birini kopyalayıp Proxifier programında Address yazan
bölüme yapıştırın.Sitede port yazan yeri kopyalayın ve Proxifier programındaki Port olan yere
Yapıştırın ve HTTPS'yi işaretleyerek Ok Deyin.Ve bir bilgi gelicektir onada ok deyin.

-Address'e tıklayarak Check... deyin ve Testing Failed Hatası Vermeyene kadar start testing deyin.

-Ve sorunsuz şekilde hepsini yapınca ok deyin ve proxifier'i kapatmadan nostale koreye dönün
ve id şifre yazarak oyuna başlayın Ve oyuna girmeden önce Proxifier'i acın cıkıncada alttaki
simgesinden kapatın.

Proxifier programında Check yapınca Testing Failed Hatası Alıyorsanız Verdiğim Siteden Farklı Proxy alınız.

*-RESİMLİ ANLATIM-

-OYUN İLE ALAKALI HER KONUDA YARDIMCI OLURUM LÜTFEN MESAJ ATIN ..
!! NOSTALE KOREYE GİRMEYİ VE PROXİFİER PROGRAMINI KULLANAMAYAN ARKADAŞLAR BANA MESAJ ATSIN ONLARA TEAMVİWER İLE AYRINTILI YARDIM EDERİM...!!

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)