Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Oyunla ilgili sorular/cevaplar

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Merhaba Arkadaşlar,

Bu başlık altında oyuna yeni başlayanlar ve oyunu bir süredir oynayan ama hala merak ettiği, anlamadığı konular olanlar, daha tecrübeli arkadaşlardan yardım alabilirler.

Sorularımızı kısa ve öz sorarsak cevapları da o kadar net olacaktır.

tüm Futbol Yıldızı arkadaşlara iyi oyunlar dilerim,

Örnek bir soru ile ben başlıyorum:

Oyunda F1 ile FS maçlara giriyorum ancak sürekli defans mevkiinde oyuna giriyorum, oysa ben forvet olmak istiyorum. Nasıl forvet olabilirim?

F1 ile veya Match Finder bölümünden kulüp maçlarına girebiliyoruz. F1'e tıkladığımıza açılan pencerede o anki maçın çeşidine göre, örnek olarak 5'e 5 maç ise 5 adet kutucuk gözükür. Burada ilk kutucuk kaleci, o zaten AI tarafından kontrol ediliyor. Sonraki iki kutucuk ise FORVET. 4.sü CM yani orta sahadır. Sonuncusu yani 5.si CB yani Defans. Burada zamanlamanız önemli. Forvet olmak istiyorsanız ilk iki kişiden birisi olmanız gerekiyor. Maç içinde pozisyonunuza sadık kalmanız takımın başarısı için ve sizin alacağınız puanlar için önemlidir. Bu nedenle istemediğiniz bir mevkide maça başlamayın.​

• Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)