Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Point Blank Bir Kaç Bilgi [Resimli Anlatım]

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
1- Öncelikle herkeze selam :W. Artık charınıza nasıl giriş yaptığınızı sunuculara serverlara nasıl gireceğinizi biliyorsunuz. Oyunda 4 tane mod vardır. Bunlar ;
A.Patlatma görevi = Bu modda Bomba kur-çöz olayı var aynı war rock gibi kırmızılar bombayı kurar maviler çözer bunda bomba kurma çözme işlemi "E" tuşu ile yapılır.

B.İmha görevi = Bu mod aynen kur-çöz modu gibi takım oluyorsunuz ölünce takım arkadaşlarınızı izleyebiliyorsunuz ama bunda bomba kurma çözme olayı yok.

C.Ölümcül çatışma = Buda warrockdaki 4v4 ölüm maçına benziyor ama bunda 8v8 e kadar yapabilirsiniz.

D.Npc ile çatışma = Bu benim en sevdiğim moddur. Çünkü bu modda aksiyon düşmez. Bu modda botlara karşı oynuyorsunuz ve bot sayısını siz belirliyorsunuz en fazla "8" olması lazım. Botları öldürdükçe puan kazanıyorsunuz ve zorluk artıyor zorluk arttıkca daha fazla puan kazanıyorsunuz. Bu moddan fazla exp vermiyor kd işlemiyor.

2-Şimdi size arkadaş nasıl eklenir ve nasıl kabul edilir onu göstereceğim. Eğer size arkadaşlık isteği gelmişse "İletişim" butonu mavi renkte yanıp söner ve size davet adan arkadaşın üstüne çift tıklayıp çıkan ekrandan isteği kabul eder veya red edebilirsiniz.

Öncelikle ekranın sağ alt tarafından "İletişim" butonuna tıklıyoruz"

Çıkan kutucukdan ekleyeceğiniz arkadaşınızın nickini yazıyoruz "Byradikal" bu nubun :F nickini yazdım ben örnek olarak. Ve tamam diyoruz kendisi zaten onaylar onaylamamışsa kayıt bekleme yazar.

3-Şimdi oyuncu araması nasıl yapılır onu göstereceğim.

Bu işlemi gene "İletişim" bölümünden yapıyoruz. "Ekle" butonunun yanından "Ara" butotunana tıklıyoruz.

Sonra çıkan ekrandan arayacağınız oyuncunun nickini yazıyoruz. Ben gene nub :F "Byradikal" örnek olarak arattırdım. Offline olduğu için istatistikleri yazmaz online olduğu zaman yazarsanız çıkar mesaj kutusundan ise size gelen mesajları yada klan davetlerini kabul edebilirsiniz.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)