Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Quest (Görev) Alma / Bırakma / Tamamlama

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
[h=2]Quest (Görev) Alma / Bırakma / Tamamlama[/h]
Önce görevi alacağımız adama sağ tıklıyoruz, alabileceğimiz görevler çıkıyor... İstediğimiz Seçiyoruz...

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Sonra confirm diyoruz...

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Sonra bize ne yapmamız gerektiğini ve ödül olarak ne alacağımızı söylüyor eğer kabul ediyorsak accepted etmiyorsak rejected diyoruz...

Görevi aldım ama beni kastı nasıl iptal edebilirim?
Max e tıklıyoruz zaten hemen mission bölümünde içinde olduğumuz görevi görüyoruz...

Göreve çift tıkladığımızda görevin özelliklerini görüyoruz burdan close dersek pencereyi kapatırız, eğer give up dersek görevi bırakırız...

Neden görev iptal ederiz?
Çünkü bir görevin içindeyken başka bir görev alamayız...

Görevi ne zaman yapmalıyız?
Aldıktan sonra iptal etmezseniz istediğiniz zaman yapabilirsiniz...

Görevi yaptım Ödülümü nasıl alırım?
Ödül Size otomatik olarak gelmez, tekrardan aynı adama gidip görevi alıyomuş gibi yapın, görevi yaptığınızı anlayınca tekrardan size görev vermek yerine ödülünüzü verecektir...

Görevlerle ilgili not= Bir çok görevin lvl aralığı vardır, yani arkadaş yapıyo ben de neden o görev çıkmıyo gibi şeyler düşünmeyin. Ve bazı görevlerin açılması içinde başka görevleri yapmanız gerek mesela ben önce doom görevini yaptım sonra crimson wing ve brahman görevi açıldı, ilk başta onlar yoktu...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)