Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Runes Of Magic Evsahipliği Sistemi

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,868
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA


Taborea'nın canavarlarını doğramakla geçen zorlu bir günün ardından, kendi evinizde dinlenmeye çekilin! Oyunun en başında size ücretsiz bir ev tahsis edilir; tek yapmanız gereken Logar'a gidip Meydo ya da Lamila Dya'yla görüşmek!

Evinizi yeni eşyalar alıp bunları ilgili yuvalara taşıyarak kendi zevkinize göre döşeyin. Tek tıklamayla eşyanızı yerleştirebilirsiniz! Eşyaları çekerek, döndürerek ve hareket ettirerek dilediğiniz gibi yerleştirin. Masa, sandalye, halı, duvar kağıdı ve birçok başka dekoratif unsur arasında seçim yapabilirsiniz. Evinizi her zaman için odaları büyüterek, kat çıkarak ya da ekstra dolaplar koyarak genişletebilirsiniz.Hazine ve ganimetlerinizi evinizde güvenli olarak saklayabilirsiniz. Size evinize koyup değerli eşyalarınızı saklamanız için 20 yuvalı bir sandık verilecek. Daha fazla yere ihtiyacınız olursa, ekstra sandık satın alabilirsiniz.

Nalbant, simyacı, aşçı... Mesleğiniz ne olursa olsun, onu kendi evinizde huzur içinde icra edebilirsiniz. Örs, laboratuar ve kapları satın alıp evinize yerleştirebilirsiniz. Aletlerinizi şehrin kaotik ortamı yerine, evinizin rahatlığında yapabilirsiniz.​
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst