Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Sık Sorulan Sorular

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
S: Bölgemi nasıl geliştirebilirim? Bölge genişlemesi durdu sanırım !
C: Bölgeniz sadece belli bir miktar genişleyebilir, bunu arttırabilmek için tapınaklarınızın birbirinin bölgesine girmemesi gerekir. Kale Çağında “Dini Yayılma” becerisi ile , tapınaklarınızın ve şehrinizin maksimum genişleme oranını arttıran bir yetenek açacaksınız.

S: Dünya haritasında nasıl tapınak kurabilirim?
C: İlk önce “Şehir” binasını şehrinize inşa etmelisiniz, sonra şehrinizde bölge almak için (Yeşil alan) dua etmeye başlarsınız, yeşil alanın içine giren herhangi bir yer seçer ve oraya tıklayıp, “Tapıınak inşa et” butonuna basarsınız. İnşayı tamamlamak için misyoner göndermeniz geremektedir.

S: Tapınak inşa ettim ancak fazla yeşil alan gelmedi, bir şey mi unuttum?
C: Bölgenizi genişletmek için tapınağınızda dua etmeniz gerekir. Yeşil alanın gözükmesi 2 saat alabilir.

S: Tapınağı inşa ettim ve dua ettim ama bölgem artmıyor! Bu benim için neden olmuyor ?
C: Büyük ihtimalle başka birinin alanına girmeye çalışıyorsunuzdur, karşıdakinin tapınağına suikast düzenleyerek medeniyet puanlarını düşürebilirsiniz. Eğer 0 yapabilirseniz bölgesi azalır ve o bölgeyi siz alabilir duruma gelebilirsiniz. Eğer karşıdaki çok güçlü birisiyse tapınağını başka bir yere taşımasını söyleyebilirsiniz, sizden daha güçlü birisini geri püskürtmeye çalışmak boşa çabadır.

S: Şöhretim düşük, yardım edin. Ne yapmam gerekiyor?
C: Bina inşa edin veya geliştirin. Bina inşa etmek yada geliştirmek bina başına 5 şöhret verir, ucuz ve hızlı duvarlar inşa etseniz bile. Ayrıca 10.000 altınla 1 şöhret alabilirsiniz

S: Nasıl ticaret yapabilirim?
C: Tacir ve Ticaret sayfasını kontrol edin. (rehber.mow.mynet.com)

S: Dua puanımı nasıl görebilirim?
C: Dünya haritasından şehrinize tıklayın veya Sıralamadan kendinizi bulun ve bakın.

S: Neden yeni çağa atlayamıyorum?
C: Çağ Atlama butonuna tıklayınız (Ekranın üst orta kısmında yeşil buton). Çağ atlamak için gereken kriterlere bakın. Muhtemelen bir tanesini yapmayı unuttunuz.

S: Bir kahramanı arenaya soktuktan sonra geri alma şansımız var mı?
C: Evet, İptal butonuna basınız.

S: Su üzerinden nasıl seyahat yapabilirim?
C: Kahramanınız ve ya tüccarınız suya deydiği an otomatik olarak gemiye dönüşür.

S: Tacirimle ne yapabilirim?
C: Feodal Çağ’da Ticaret Merkezi inşa edin. Tacirinize biraz altın yükleyin ve onu Kent'e veya Başkent yollayın Köy'den, Kent'den ya da Başkentlerden malzemeler alabilirsiniz. Aldığınız malzemeleri sadece Kent ve Başkentlerde satabilirsiniz, malzemelerinizi kâra satın ve daha çok altın alın.

S: Kahraman yeteneğini nasıl kullanabilirim?
C: Önce kahramanınz yeteneği öğrensin. İkinci olarak, bir yaratıkla savaşa girin. Yaratık yeterince yakın olunca yeteneğe tıklayın. Bazı yetenekler pasif yeteneklerdir. Kendiliğinden aktif hale gelir ve bir şey yapmanız gerekmez, öğrenmek dışında.

S: Kahraman yeteneklerini nereden bulabilirim?
C: Ana görevler için 4 yeteneğiniz bulunur (3’ü önceden, 1’i İmparator çağında). Ama diğerleri Zindanlardan düşer. Düşme oranı azdır.

S: Şehirlerin isimlerindeki yeşil/sarı/kırmızı yıldızlar neyi gösterir?
C: Aktiviteyi gösterir, Yeşil 24 saat içinde aktif olmuş demektir, Sarı 24 saat içinde aktif olmamış demektir, Kırmızı ise 7 gün boyunca aktif olmamış demektir.

S: Bazı kahramanların isimlerinin önündeki yıldızlar neden diğerlerindne daha farklıdır?
C: Yıldız katliam rütbesini gösterir, bu farklı isimler daha yüksek katliam rütbesi sahip olduğunu gösterir.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)