Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Savaşan kazanır.

ALABEYİ

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
[FONT=&quot]Ersun Yanal, futbolcularını uyardı: Yakaladığımız pozisyonları golle sonuçlandırmalıyız. Ben isme değil hak edene forma veririm.[/FONT]

[FONT=&quot]Teknikdirektör Ersun Yanal, Osmanlıspormaçına hazırlanan futbolcularınasert uyarılarda bulunuyor. Milli oyuncularınyer almadığı idmanlarda özellikle kaçangoller nedeniyle daha dikkatli olunması konusundauyarı yapan kurt hoca, "Yakalananpozisyonlar golle sonuçlanmayınca istediğimizskorları elde edemiyoruz. Dolayısıyla elimizefırsat geçtiğinde bunu değerlendirmeliyiz.Herkesin teknik kapasitesini göstermesiniben de isterim ama önemli olan takım oyunuve futboluna katkı yapmak" diye konuştu.

SUK İLE ÖZEL İLGİLENİYOR
Yanal şöyle devam etti: "Kimsenin forması garanti değil. Ben isme değil, savaşana forma veririm. Hiçkimse oynamasının kesin olduğunu düşünmesin. Benim kurallarıma herkesin uymasını istiyorum. Bireysellik değil takım halinde hareket edilmesi önemli." Yanal'ın takıma son günlerde dahil olan Güney Koreli forvet Suk ile de özel ilgilendiği ve bu oyuncuyu Osmanlıspormaçına hazırladığı gözlendi.

DENGE VE KUVVET İDMANI
Trabzonspor, pazar günü Osmanlıspor ile sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Bordo- mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, oyuncuların ısınma hareketlerini Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nin bahçesinde gerçekleştirdiği belirtildi. Açıklamada, futbolcuların kondisyon salonunda denge ve kuvvet çalışmaları yaparak antrenmanı tamamladığı kaydedildi.
[/FONT]

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)