Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Teklif almak gurur verici

ABYYAPIM

Banned
Banned
Beşiktaş
Web sitesi
ahmet.web.tr
[h=1]
[/h][h=1]Teklif almak gurur verici[/h][h=2]

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'ın renklerine bağlamak istediği Alman yıldız Hunt, siyah-beyazlılara yeşil ışık yaktı[/h]
Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek isteyen

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'ın listesindeki isimlerden biri olan

, siyah-beyazlıların teklif yapmasından gurur duyduğunu söyledi. Yılda 2.6 milyon euro kazanan fakat vergiler çıkınca cebinde 1.5 milyon euro kalan Hunt, yaptığı açıklamada, "Ben uluslararası bir ligde oynamak istiyorum. Beşiktaş ve benzeri tekliflerin gelmesi beni mutlu ediyor, gurur verici bir durum. Ben şimdi işimi en iyi şekilde yapıyorum" ifadesini kullandı.

W.BREMEN: HUNT İÇİN 11 TEKLİF ALDIK
Beşiktaş'ın prensipte anlaştığı iddia edilen Aaron Hunt için Werder Bremen'den açıklama geldi. Bremen Sportif Direktörü Thomas Eichin News Walk'a yaptığı açıklamada, "Oyuncumuza cazip teklifler geliyor. Ben ise hâlâ Aaron'u elimizde tutabileceğimize inanıyorum. Şimdiye kadar kendisine menajeri aracılığıyla 11 teklif geldiğini biliyoruz. Ama biz de sözleşmesini 2018 yılına kadar uzatmak için teklif yaptık" dedi.​

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)