Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Video Kayıt Sistemi / Resimli

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Herkesle savaş içinde önemli parlayan anları göstermek ister misiniz? Sonlandırıcı öldürüş? O süper gizli saldırı? Şimdi sadece bir tuş ile savaş alanında yeni kayıtlar elde edebilirsiniz! Combat Arms sizlere yeni Özellikler, Oyun içerisinde Video kayıt ve direk Youtube yükleme sunuyor! Bilgi edinmek için devam okuyunuz, sizde bir Youtube kahramanı olabilirsiniz…

Video Kayıt Özelliği:

1.Adım – Yıldız butonu tıklayınız > Video > Video Recording Settings (Video Kayıt Ayarları)

YouTube Normal Quality (Varsayılan)

Bu ayar video dosyası yüklenenler için Youtube varsayılan çözünürlük için optimize edilmiştir.

YouTube High Quality

Bu ayar video dosyası yüklenenler için Youtube yüksek çözünürlük için optimize edilmiştir.

YouTube HD

Bu ayar video dosyası yüklenenler için Youtube HD çözünürlük için optimize edilmiştir.

High QualityMPEG4

Bu ayar MPEG4 Video material yakalar. MJPEG kıyaslayarak daha yüksek bir sıkıştırma oranı garanti eder.

Normal Size

Bu ayar son video ürünün kapasite büyüklüğünü orjinal video ile aynı boyutta vermektedir. Eğer PC sisteminiz düşük ise bu ayar video’nuzda kasmaya / takılmaya yol açar.

Half Size

Bu ayar videonuzun büyüklüğünü orjinalinden yarı yarıya düşürür. Bu ayar herhangi bir standart PC için çalışacaktır.

2.Adım – Page Down tuşuna basarak kayda başlayın (bu varsayılan standart video kayıt ayarlarıdır, eğer değiştirirseniz ona göre kullanınız). Kayıt başladığında ekranınızın sol üst köşesinde kırmızı bir kayıt ışık görürsünüz.

3.Adım – Tekrar Page Down tuşuna basarak kayıt’ı durdurabilirsiniz. Eğer kaydı durdurursanız, video kaydettiği yer ve video başlığını ekranınızın sol üst köşesinde gösterecektir.

YouTube Yükleme Özelliği:

*Not – Videolarınızı yüklemek için bir YouTube hesabınız gerekmektedir. YouTube hesab oluşturmak ücretsiz ve kolay!

1.Adım – YouTube yükleme bölümüne girmek için Yıldız buton > Video > YouTube’a yükleme tıklayınız

2.Adım – Youtube ID ve şifrenizi giriniz

3.Adım – YouTube’a yüklemek istediğiniz dosyayı seçiniz

4a.Adım – Title: Videonuz’a eklemek istediğiniz başlığı giriniz

4b.Adım – Description: Video için bir açıklama giriniz

4c.Adım – Videonuz’a Tags (Etiket) ekleyiniz, Videonuzu arama çubuğunda kolaylaştırmak için. Ne kadar çok Tags kullanırsanız okadar çok insanların videonuzu bulmasını kolaylaştıracaksınız.

5.Adım – Upload tıklayınız. Video otomatik olarak YouTube’a yüklenecektir!

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)