Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Watch Dogs: Legion İnceleme

droestaha

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Watch Dogs: Legion İnceleme

Açık dünya aksiyon oyunlarında onlarca yıl boyunca yayaların üzerinden ikinci bir düşünce olmadan koştuktan sonra, her birinin benzersiz yeteneklere ve hatta bir kahraman olma potansiyeline sahip olabileceğini düşünmek aslında biraz rahatsız edici. O kadar dikkatli sürmüyorum ya da başka bir şey, ama Watch Dogs oynadıktan sonra

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Legion Ben biraz daha düşünüyorum. Legion'un akıllıca dönüşümü, serideki bu üçüncü oyunu State of Decay'in bir hacker versiyonu gibi oynamasını sağlar; burada her NPC, oynanabilir bir karakter olarak alınabilir ve her birinin kendilerine çok farklı oyun tarzları verebilecek kendi silahları, yetenekleri ve özellikleri vardır. Bu, ona önceki oyunlardan çok daha sanal bir his veriyor çünkü herhangi bir karakter aynı görevi dramatik bir şekilde farklı hissettirebilir. Yer yer kaba ve deneysel olabilir, ancak böyle bir şeyi denemeye istekli olduğum için Ubisoft'a vermem gerekiyor.

Legion'un haritası, yakın gelecekteki bir Londra metropol bölgesinin bir vizyonudur ve Watch Dogs 2'nin San Francisco Körfez Bölgesi'nin sıkıştırılmış versiyonuna benzer şekilde güzel bir şekilde detaylandırılmıştır ve hemen tanınabilir - ancak bu sefer bizim bildiğimizden tamamen farklıdır. Gökyüzü, sokaklarda devriye gezen ve parselleri taşıyan otonom insansız hava araçlarıyla yoğun; sokaklar, eski gaz içenlerin ve Tesla tarzı sürücüsüz arabaların karışımıyla dolu; ve simge yapıları, şirket-faşist pankartları ve parlak holografik projeksiyonlarla süslenmiştir. Havalı bir görünüm, ancak daha yoğun alanlarda gezinmek, GeForce RTX 2080Ti ve Core-i7 7700K'da bile kare hızınızı kesinlikle artırabilir (ışın izleme olmadan bile, hızlı hareket ederken 1440p'de 60 fps tutmaya yaklaşamadım).

Önceki iki oyunla çok fazla doğrudan bağlantı yok, ancak hikaye hala DedSec hacker / vigilante grubu etrafında dönüyor, bu sefer İngilizlerin özgürlüğüne sıkışan tekno-faşist bir polis devletine karşı bir direniş hareketi olarak hizmet ediyor. büyük bir terörist saldırı (suçlanan DedSec). Burada, polisin kötü bir fikir olarak özelleştirilmesi, rahatlık ve güvenlik için kişisel mahremiyetten vazgeçmenin bir distopiye yol açmanın iyi bir yolu olduğu ve belki de göçmenlerin yuvarlanmaması gibi bazı açık politik temalar var. kamplar ve sınır dışı edildi.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)