Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Yönetim cezayı kesiyor!

Azathor

Fahri Üye
Fahri Üye
Fenerbahçe

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Gökhan Töre’nin silahla yaralanmasıyla sonuçlanan gecede yer alan 7 futbolcuya para cezası verileceğini ve kadrodışı bırakmanın gündemlerinde olmadığını söyledi.Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Gökhan Töre’nin silahla yaralanmasıyla sonuçlanan gecede yer alan 7 futbolcu hakkında yapılan toplantıyla ilgili açıklama yaptı.

Disiplin yönetmeliği doğrultusunda olaylı gecede bulunan futbolculara para cezası verileceğini belirten Çebi, savunmaların ardından para cezalarının miktarının belli olacağını söyledi. Çebi ayrıca, kadrodışı bırakmanın gündemlerinde olmadığının altını çizdi.

Çebi, yaptığı açıklamada, "Toplantıda futbol şubesine verilecek savunma ve raporları talep ettik. Bunları arkadaşlarımız aldıktan sonra yönetim kurulunun önüne getirilecek. Disiplin yönetmeliğinin bütün maddelerinin uygulanmasına karar verdik. Kadrodışı kararı bulunmuyor. Biz bu olayın bir talihsizlik olduğunu düşünüyoruz. Ancak futbolcular profesyonel çalışanlarımızdır. Üstümüze düşeni biz nasıl yapıyorsak onlar da üzerine düşeni yapmak zorunda. Yaptıklarını doğru bulmuyorum" dedi.

"BU DURUMDAN DERS ÇIKARTACAKLARDIR"
Çebi, Gökhan Töre'nin bonservisini alma konusundaki düşüncelerinin değişmediğini belirterek, "Bazen bir musibet bin nasihattan iyidir. Futbolcularımız bu durumdan ders çıkartacaklardır" dedi.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)