Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

GM Arıyorum : yeni açacagım orta tip serverime reklamcı ve oyunla ilgilenecek gm arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ossi51

<marquee><span style="text-shadow: 0px 0px 1px gre
Fahri Üye
Galatasaray
GM Arıyorum

Sunucu Adı : ALay2

Yaş Sınırlaması :16-23
İstediğiniz Günlük Online Süre :7 saat civarı yeter ama hafta sonu biraz daha fazla olursa iyi olur
Aradığınız Özellikler :sürekli ve düzenli reklam yapabilecek 2 kişi arıyorum+ oyunlada ilgilenecek
İletişim Adresi (E-Posta, Skype vb.) : bu hesabıma ö.msj atabilirsiniz vede raidcall :
9952055
veya

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

msj atabilirsiniz
Diğer / Ek : Öncelik reklam benim için ama alacagım gmler oyun içide ilgilenecektir.
kendine güvenen ben hem reklam yapar hem oyunla ilgilenirim diyen kişileri bekliyorum
konu altınada yorum yapabilirsiniz...
ö.msj da atabilirsiniz
ALay2 sayfasınada msj atabilirsiniz...
2 kişi alınacaktır...
1 kişi bulundu 1 kişi daha aramakdayım...

Kanun079

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
İlgilene bilirim 05453023011
GM Arıyorum

Sunucu Adı : ALay2

Yaş Sınırlaması :16-23

İstediğiniz Günlük Online Süre :7 saat civarı yeter ama hafta sonu biraz daha fazla olursa iyi olur

Aradığınız Özellikler :sürekli ve düzenli reklam yapabilecek 2 kişi arıyorum+ oyunlada ilgilenecek

İletişim Adresi (E-Posta, Skype vb.) : bu hesabıma ö.msj atabilirsiniz vede raidcall : 9952055

veya

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

msj atabilirsiniz

Diğer / Ek : Öncelik reklam benim için ama alacagım gmler oyun içide ilgilenecektir.

kendine güvenen ben hem reklam yapar hem oyunla ilgilenirim diyen kişileri bekliyorum

konu altınada yorum yapabilirsiniz...

ö.msj da atabilirsiniz

ALay2 sayfasınada msj atabilirsiniz...

2 kişi alınacaktır...

1 kişi bulundu 1 kişi daha aramakdayım...

İlgilene bilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)