Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Önder Özen’in yerine kim gelecek?

Hükümdar

Administrator
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.metin2tr.net
Önder Özen’in istifa ettiğini açıklamasının ardından
basın mensuplarının karşısına geçen Beşiktaş Başkanı
Fikret Orman konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

DOSTLUĞUMUZ DEVAM EDECEK

Orman yaptığı açıklamada; ”Şahsi olarak iyi ilişkilerim
olan bir kişi. Profesyonel hayatta olabilecek bir şey
bunlar. İyi dostluklarımız oluştu. Bu dostlukların devam
edeceğini düşünüyorum. Spekülasyon olacak bir soruya
girmek istemiyorum. Önemli bir iş yapıyoruz burada.
Şahsi heveslerimzi önemli değil. Bu birbirimizi kıracağız anlamasına gelmez. Önder Özen ile ilişkilerimiz devam
edecektir. Tazminat talebi olup olmadığını sordum. Öyle bir talebinin olmadığnı söyledi. Çok asilece bir
hareketti. kendisiyle öpüştük. Beşiktaş ile ilişkilerimizi sonlandırdık. Dostluğumzu devam edecek.”

FUTBOL DİREKTÖRLÜĞÜ DEVAM EDECEK

”Detaylara girmek istemiyorum. Sonucuna baktığımız zaman bir sene üç ay önce başlayan serüvenimzi bitmiştir.
Beşiktaş’ta futbol direktörlüğü devam edecek. Oraya birini atayacağız. Ahmet Nur Çebi ile konuşup karar
vereceğiz. Çalıştığımız sürece Önder Özen’in arkasında, yanında oldum. Hayat devam ediyor. Aklımda bir isim
yok, birçok isim var. Ahmet bey ile konuşalım. Bu düzen değişmeyecek. Futbol yönetimi profesyonelce devam
edecek. Önder Özen bunun ilk kurulumunu yaptı. Dürüstlüğüne, namusuna teşekkür ediyoruz.”

DEMBA BA KONUSU

Beşiktaş’ta bir açıklama yapılınca KAP’tan başlıyor. İlk oyunca buraya bilgilendirme yapıyoruz. Demba Ba
kıymetli bir oyuncu. Görüşmeler uzun zamandır yapılıyori daha sonuçlanmadı. 10 milyon paundluk bir pazarlıkla
başladı. Şu anda bizim arzu ettiğimiz noktalara geldi. Eğer imza aşamasıan gelirse siz de duyarsınız. Beşiktaş’ta
transfer yapmak kolay. Bu büyük paraları dağıtırken kolay dağıtırsınız.
Birçok ilgilendiğimiz oyuncu var. Kamuoyunun yazdığı oyuncular var, yazmadığı oyuncular var. Şampiyonlar Ligi
maçı ayın sonunda. Takımdan gitmesini istediğim bazı oyuncular var. Bunları teknik heyete söyledim. Eylül’e
kadar transfer var.

TORAMAN VE SEZER…

İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk hakkında bir tasarrufum yok. Kaptan İbrahim’in takıma dönmesini sitoyurm.
Sezer de iyi karakterli bir oyuncu. Beşiktaş’ta olmasa bile kiralık olarak gidebilir. Takım kampına ilk defa
katılacağım.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)