Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Öz Kızına 9 Yıl Tecavüz Etti

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
ABD'de kendisini 'Güzellik gurusu' olarak tanıtan genç kızın yayınladığı video şok etkisi yarattı. New Orleans'ta oturan Brie Lybrand isimli genç kız yayınladığı videoda 4 yaşından beri öz babasının tecavüzüne uğradığını anlatması büyük tepki çekti.

"BANA YILLARCA TECAVÜZ EDEN BABAM..."

Kamera karşısına geçerek, gözyaşları içinde babasının kendisine 4 yaşından 13 yaşına kadar işkence ve tecavüz ettiğini anlatan Brie Lybrand, "Benim yüklediğim videolardan haberdar olmak için insanlar benim kanalıma abone olur. Bilin bakalım geçen gün kim abone oldu? Beni zincirleyen, bağlayan, döven ve bana yıllarca tecavüz eden babam Steven Bressler" diye konuştu.

Babasının annesi ve erkek kardeşine de şiddet uyguladığını anlatan genç kız, korktukları için yaşadıkları korkunç olayları mahkemeye yansıtmadıklarını söyledi.

EN BÜYÜK DİLEĞİ BABASI İLE GÖRÜŞMEK

Oyunculuk kariyerini geliştirmekte olduğunu, iyi bir eğitim aldığını anlatan Lybrand, en büyük dileğinin, kendisi 13 yaşındayken evden ayrılan öz babası ile yollarının kesişmemesi olduğunu belirtti.

Evde bulundurduğu ve yanında taşıdığı silahları göstererek babasına, "Bir daha bana dokunacak olursan, bu silahları kullanacağım" mesajı veren Brie Lybrand'ın yüklediği video internette binlerce kişi tarafından izlendi.

Genç kızın videosundaki açıklamaların, yetkili makamlarca soruşturulup- soruşturulmayacağı merak ediliyor. Bazı Amerikan kaynakları ise, film ve reklam sektörüyle ilgilenen genç kızın sansasyon yaratıp ünlü olmaya çalıştığı için böyle bir video yayınladığını öne sürdü.

Feedback

<marquee><b><span color="#2F4F4F">Kamasutra pişik
Fahri Üye
Fenerbahçe
İlginç ruh hastası insanlar var. İnsan demek nekadar doğru bilemiyorum ama :/

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)