Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

İbre Trabzon'a döndü

ALABEYİ

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Bordo-mavililer'in, F.Bahçe'nin istediği Erkan için

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'a daha fazla para artı bir futbolcu teklif ettiği ve avantajlı olduğu ortaya çıktı

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Erkan Zengin'in transferi konusunda

'nin bir adım önüne geçti. Lig TV'de dün yayınlanan Maratonprogramında açıklama yapanŞansal Büyüka, "

Başkanı Mesut Hoşcan ile görüştüm. Bana, "TrabzonsporFenerbahçe'den daha fazla para teklif etti. Üstüne futbolcu da alacağız. Erkan için Trabzonspor'a söz verdik. Pazartesi günü (yarın) kendileriyle bir görüşmemiz var. Büyük ihtimalle Erkan Trabzonspor'a gidecek" ifadelerini kullandı.

HACIOSMANOĞLU İDDİALI
Bordo-Mavili ekibin başkanı İbrahim Hacıosmanoğluda, Erkan'ın transferi konusunda iddialı açıklamalar yaptı.Hacıosmanoğlu, "Pazartesi günü (yarın) herkes ne olduğunu görecek" diyerek transfere bir anlamda nokta koydu. Bu arada Es-Es'in başkanvekili Ahmet Yalçın, "Erkan'ın 800 bin euro alacağı vardı. '600 bin euro getir, bonservisini al' dedik. 1 gün izin istedi, gitti F.Bahçe ile görüştü. Biz ona gidip bir kulüple görüşsün diye izin vermedik. Trabzonspor onunla çokilgileniyor" diye konuştu.

FENER'DEN 500 BİN EURO
F.Bahçe asbaşkanı İlhan Ekşioğlu ise Erkan için yaptıkları teklifin detaylarını açıkladı. Ekşioğlu, "Erkan sözleşmesinin feshi için kulübüyle anlaşma yapmış.Kendisi için 500 bin euro'luk bir teklif sunduk. Üstüne çıkamayız" dedi.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)