Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Antiflag Hesaplayıcısı İtemleri Kim Giysin Yere Atılabilir mi Depoya Atılabilir mi vs

Sergen Sertkaya

HM Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba,
İngilizcesi mevcut olan bir programı paylaşacağım.
Program sayesinde itemi hangi karakterlerin giyebileceğini, hangi cinsin giyebileceğini, itemi depoya koyabilme, itemi yere atabilme, itemi üst üste koyma vb. bütün özellikleri ayarlayabilirsiniz.

Program İngilizce, şuan Türkçe'si maalesef yok fakat ben sizin için programdaki İngilizce kelimelerin çevirisini konu altına yazacağım.

Programdan bir resim;

İndirme Linki:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Virüs Total Linki:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Peki programı nasıl kullanıyoruz?

Programda istediğimiz özelliklerin yanındaki kutuyu tikliyoruz, istemediğimiz özelliklerin yanındaki kutuların tikini kaldırıyoruz ve çıkan sayıyı Navicat>player>item_proto'da uygulayacağımız itemin sağındaki antiflag kısmına yazıyoruz ve kaydediyoruz. Oyundan GM hesabımızla /reload p yazıyoruz işlev görmezse reboot atıyoruz. Tamamdır.
KONUYU İLK PAYLAŞAN KİŞİ @yarka0000 'dır. ANLATIMI GÜÇLENDİRİP YENİ BİR KONU AÇTIM.
yarka0000'ın konusu:

İngilizce çeviriler:

Can be used by women:Kadın karakter tarafından kullanılabilir.
Can be used by men: Erkek karakter tarafından kullanılabilir.

Can be used by warriors: Savaşçılar tarafından kullanılabilir.
Can be used by assassins: Ninjalar tarafından kullanılabilir.
Can be used by sura: Suralar tarafından kullanılabilir.
Can be used by mages: Şamanlar tarafından kullanılabilir.

Empire A: Kırmızı krallık kullanabilir.
Empire B: Sarı krallık kullanabilir.
Empire C: Mavi krallık kullanabilir.

Get(?): İngilizcesi "almak" anlamına geliyor henüz oyunda hiç bir yerde kullanılmadı. Ne işe yaradığını bilmiyorum. Yere düşen itemi alma veya alamama ayarı olduğunu düşünüyorum.
Can be dropped: Yere atılabilir.
Can be sold to NPCs: NPC'ye satılabilir.
Save(?): İngilizcesi "kaydetmek" anlamına geliyor fakat buda Get komutu gibi henüz ne işe yaradığı bilmiyorum.
Is tradable: Ticarete konulabilir.
Can be dropped if you die with negative align: Derece eksideyken ölünce düşürülebilir.
Can be stacked: Üstüste konulabilir.
Can be sold in private shop: Paket veya ipek bohça ile açılan özel markete konulabilir.
Can be put in the safebox: Depoya konulabilir.
Yeniden hatırlatıyorum hangi özellikleri istiyorsanız o özelliklerin solundaki kutuyu tikliyoruz istemediklerimizin tikini kaldırıyoruz.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)