Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Bedava Hazır Takipçi Scripti, Profilime Kim Baktı? Scripti ve RT-Fav Scripti

Darkwins

Fahri Üye
Fahri Üye
Öncelikle Şunu Söyleyeyim Arkadaşlar Henüz Kendi Çalışmalarıma Ağırlık vermemden Dolayı Bunu Deneyemedim. Ama En Kısa Sürede Bende Denemeyi Düşünüyorum ve Hakkında Hep Olumlu Yorumlar Okudum. Ayrıca Resimlerden de Anlaşıldığı Gibi Alıntıdır. Neyse Konuya Dönelim;

Arkadaşlar internet sitemiz üzerinden sınırsız sayıda script oluşturabilirsiniz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Size sistemin işleyişinden bahsedeyim biraz. Siteler herşey hazır biçimde uygulamalar çalışır full özellikli bir şekilde yüklenmektedir.

Site Tanıtımı

Kurulum İşlemi

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

internet sitemize girerek alt kısımda "SİTENİ UYGULAMANI OLUŞTUR" diyerek yada mause ile aşşağı inerek uygulama oluşturma bölümüne ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz uygulamayı seçtikten sonra karşınıza doldurmanız gereken form ekranı çıkıyor.

Form ekranı size internet sitenizi seçmenizde yardımcı olacak biçimde anlık cevap verecek şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca sitemizin içerisinde bulunan tüm inputlarda yardımcı yazılar mevcuttur. Site adresinizi seçtikten sonra kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz. Formu doğru bir şekilde doldurmadığınız sürece SİTEMİ AÇ butonu aktifleşmeyecektir.

SİTEMİ OLUŞTUR demenizin ardından kurulum işlemi tamamlanacak ve siteniz hazır olacaktır.

SİTE GÖRÜNÜMÜ
Site ilk kurulumda boş görünecektir sitenizde geçmesi gereken yazıları Title,Description ve Keywords'lere kadar yönetim panelinden ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca ilk başta ayarladığınız uygulamayı yine yönetim panelinden değiştirebilmektesiniz. Örneğin Başta Profilime Kim Girdi? Uygulaması oluştursanız bile hiç bir veri kaybı yaşamadan diğer uygulamaya geçiş yapabiliyorsunuz.

YÖNETİM PANELİ GİRİŞİ
Arkadaşlar Yönetim Paneli Responsive olarak ayarlanmıştır ve Cep Telefonlarınız ile de rahatca işlem yapabilmektesiniz. Yönetim Paneline girmek için başta oluşturduğunuz kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriyorsunuz ve giriş yapıyorsunuz.

YÖNETİM PANELİ İLE YAPABİLECEKLERİNİZ

** Twitter'dan herhangi bir uygulama oluşturmanıza gerek yok. Herşey kurulu olarak gelmektedir.

** Yönetim panelinden uygulamanızı kabul eden kullanıcılar üzerinden tweet atma.

** İstediğiniz kullanıcıya Takipçi Gönderme.

** İstediğiniz Tweet'e RT-Favori Atma.

** Sistem ayarları bölümünden sitenizde ki tüm yazıları ve özellikleri değiştirebilme.

** Otomatik Tweet atmayı etkinleştirerek sisteme her giriş yapan kullanıcının reklam Tweet'i atmasını sağlamak.

** GOLD üyelik oluşturarak fazladan kredi kazandırmak.

** Üyelerin kaç kredi ile başlayacaklarını ve her takipçi kazan butonuna tıkladıklarında kaç takipçi kazanacaklarını belirleme.

Her Gün Saat = 00:00'da tüm sitelerin tüm kullanıcıları otomatik olarak kontrol edilmektedir ve temizlenmektedir.

** Ve daha bir çok özellik ile daha eklenecek bir çok uygulama.

ŞİMDİ BİRAZ DA UYGULAMALARIMIZDAN BAHSEDELİM

Sitemiz üzerinden açmış olduğunuz tüm uygulamalar piyasada bulunan en iyi uygulamalardır. Hiç bir açık yoktur. Tüm sistem tamamen SESSION yapısı üzerine kurulmuştur ve dışarıdan izin almadan, belirlemiş olduğunuz kurallar dışına kesinlikle çıkılamamaktadır. Ayrıca uygulamalarınıza giren her kullanıcı Twitter'larını açtıkları tarihi gözlemleyebilmektedirler.

TAKİPÇİ ARTTIRMA SCRİPTİ

** Full Ajax,Jquery ve SESSION yapısı üzerine kurulan takipçi scripti ile hem güvenlik hemde görsel doyuma ulaşacaksınız.

PROFİLİME KİM GİRDİ? SCRİPTİ

** Profilime kim girdi? uygulaması olabilecek ve inandırıcı en mükemmel algoritma ile kodlanmıştır. Daha önce kurulan bu script sayesinde %80'in üzerinde Return Visitorsağlanmıştır.

RT-FAVORİ SCRİPTİ

** RT-FAVORİ Sistemi tamamen SESSION ile çalışmaktadır ve her tweet id her işlem sonrası arka planda kontrol edilerek. Kullanıcının kendi tweet'i olup olmadığı kontrol edilmektedir.

SİSTEM GENEL

** Arkadaşlar sistem şuan sorunsuz biçimde çalışmaktadır. Sistem üzerinde kurulan tüm sistemler ana sayfada en çok kullanıcısı olan uygulamadan geriye doğru sıralanmaktadır. Sistemi kurmayıp sadece sistemden yararlanmak isteyen kullanıcılarda

sitesinin anasayfasından bu listeye ulaşarak kendilerine takipçi ve rt-favori sağlayabilirler. Ayrıca her uygulamayı filtreleyerek listeyebilmektesiniz.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)