Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Benim suçum yok

Mr.Onur

Fahri Üye
Fahri Üye
Fenerbahçe
[h=1]Benim suçum yok[/h][h=2]

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

, derbide kaçırdığı gollerle ilgili konuştu, "Üçü de zor pozisyonlardı. Birinde hakem penaltıyı çalmadı" dedi[/h]

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

derbisinde kaçırdığı gollerle Fenerbahçeli taraftarlara saç-baş yolduran Emmanuel

, kendini savundu. ASLA KAYBETMEZDİK
Dev maçla ilgili Nijerya basınının sorularını cevaplayan sarı-lacivertli futbolcu, "İlk yarıda üç pozisyonum vardı. Ancak üçünde de pozisyonum zordu. Zaten birinde Chedjou tarafından ayağıma müdahale vardı, bu yüzden istediğim vuruşu yapamadım. Pozisyon penaltıydı ancak hakem vermedi" açıklamasını yaptı. Emenike, Galatasaray'a karşı ilk yarıda çok üstün bir oyun sergilediklerini, Alves'in kartla oyundan atılmasıyla üstünlüğü rakibe kaptırdıklarını belirterek, "Eğer o kırmızı kart olmasaydı maçı kaybetmemiz imkansızdı. Galatasaray'ın imdadına kırmızı kart yetişti" şeklinde konuştu. BİR YANIT VEREMEM

'deki geleceği hakkında da konuşan futbolcu, "Sözleşmem sürüyor. Böyle bir durumda ne diyebilirim ki. Teklifler geliyor ama yanıt veremem. Bu tamamen Fenerbahçe Kulübü'nün benimle ilgili fikriyle orantılı bir durum" ifadelerini kullandı.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)