Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Biyolog Bütün Sayfa Görevleri Ayrıntılı Anlatim

FantoiNe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Simdi arkdaslar bildiginiz gibi m2 oyuncuları bu sayfa görevlerinden cok cekiorlar
bende m2 oyuncularına yardım amacıyla bütün sayfa görevlerini anlatacagim. 1.SAYFA GÖREVİ=20 gms kilç alip seyyar saticya götür sayfayı al uriele götür.
2.SAYFA GÖREVİ=elit ork büyücüsü kes sayfa cikana kadar.
3.SAYFA GÖREVİ=tapinaktaki tombul fanatikleri sayfa cikana kadar kes

4.SAYFA=wha aniti ve su anitini bul. SU anıtı sarılarda.WHA ANİTİ MAYMUN ZİNDANINDA .ORTA MAYMUN ZİNDANIYDI HERHALDE.HATIRLAMIYORUM.
5.SAYFA GÖREVİ=2 .köydeki wahsi yüzbasiyi sayfa cikana kadar kes.
6.SAYFA GÖREVİ=örümcek zindanındaki agresif penceleri sayfa cıkana kadar kes .
7.SAYFA GÖREVİ=örümcek zindanındaki yanıp sönen ısıga gidin bi anit war tiklayin olur.
8.SAYFA GÖREVİ cöl haydutu kesin gölge metninden ve çölün ortasinda cikior Not=Güçlü Çöl Haydutu olmayacak.
9.sayfa görevi=örümcek zindanında zehirli penceni oldugu slotları kesin her an düsebilir .10.SAYFA GÖREVİ= buz dagindaki buz çölü der orda yani sohan daginda kagitlara eleyin .11 SAYFA GÖREVİ=kücük zehirli örümcegi kes örümcek zindnaı giristeki yavru örümcekler 12.SAYFA GÖREVİ= chunjo imp daki aniti bul wadiden sari ülkeye gidin 13.SAYFA GÖREVİ: gulyabani kesin ve seytan kulesinin arkdasindaki anita tikla.Bütün sayfa görevleri bu kadardir +rep pls emege Saygı

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)