Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

C# Toplama İşlemi

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
-------------------------------------------------------------------- Merhabalar arkadaşlar.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

konusundan sonra artık genel amaçlı program yazabilmek için bize gerekli olan altyapıyı oluşturmuş olduk.Artık programlamanın mantığını anladığınızı düşünüyorum ve

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

‘ta daha geniş örnekler çözebilmek için sıradaki konumuz olan C# toplama programı yapıyorum.Bu örnek,daha önceden yaptığımız toplama işleminden biraz farklı olacak çünkü bu sefer değerleri kullanıcının girmesini istiyoruz.

Bu zamana kadar olan toplam 12 video derste aklınıza takılan hiçbir nokta olmaması gerekiyor ki bundan sonraki derslerde onların üzerinde hiç durmayalım.Aklınıza takılan ilk 12 ders ile ilgili bütün soruları sorabilirsiniz.
Bu dersin ardından C# if else yapısı konusuna gireceğiz ve if,if else,else if kullanımı ile ilgili birçok örnek çözeceğiz.
Şimdi sizi

programı ile başbaşa bırakıyorum,iyi seyirler.

[video=youtube;4n6d45zLou0]http://www.youtube.com/watch?v=4n6d45zLou0[/MEDIA]

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)