Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

"Dışınızdaki biri Özhan Canaydın"

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Son zamanlarda iyice alevlenen yönetim krizi
sahadaki takımı bile gölgede bıraktı

Galatasaray Yönetimi'ndeki bölünmüşlük son günlerde tamamen açığa çıktı... Galatasaray'ın ligde Fenerbahçe'nin 7 puan gerisinde kalması veya Gerets'in Song ya da Hasan Şaş ile problemli olması; bunlar hiç önemli sorunlar değil artık. Çünkü Galatasaray Yönetiminin iç sorunları
futbol takımının şampiyonluk yarışının en kritik günlerinde yaşadığı sorunları da geride bıraktı.

Sonunda Galatasaray Yönetimi'nin iç çekişmesi tribünlere sıçradı. Celal Gürcan ve Şükrü Ergün'ün Galatasaray Lisesi'nin önünde poz vererek
yönetime tepki gösterin" dediği öğrenildi.

Yönetim içindeki iç çekişmeler
başkan Özhan Canaydın yönetim içindeki çekişmeyi bir türlü yatıştıramadığı gerçeği ortaya çıktı.

İKİ AYRI GÖRÜŞ ÇATIŞIYOR..

Galatasaray Yönetimi resmen ikiye bölünmüş durumda ve iki ayrı görüş çarpışıyor. İşin ilginç olanı ise Çatışmanın bir tarafında liseliler bir tarafında ise liseli olmayan alaylılar var. İki tarafta birbirlerini kendileri açısından şöyle tenkit ediyorlar.

LİSELİ BAKIŞI

Celal Gürcan ve Şükrü Ergün
lisesiz çekişmesinin fitilini bu yönetim döneminde ilk kez ateşledi ve sonrasında devamı geldi.

ALAYLI BAKIŞI

Adnan Polat ise kendisine yakın olan Haldun Üstünel ve Tunca Haznedar ile futbol şubesini yöneltmeye çalıştı. Geçen yıl futbol takımı
Adnan Sezgin'i göreve getirmesi yönetim içinde ayrı bir kaos yarattı. Çünkü Bülünt Tulun özellikle Şükrü Ergün'ün liseden çok yakın arkadaşı idi. Bu sene ise en azından futbolcuların transfer taksitleri zamanında ödenerek Galatasaray'ın bu konuda basına olumsuz malzeme olmasının önüne geçildi. Adnan Polat ise yönetimden kendilerine destek verilmediği gibi bazılarının kendilerine köstek olmalarından yakındı.

CANAYDIN ÇİMENTO OLAMADI

Galatasaray Yönetimi çatır çatır çatırdarken başkan Özhan Canaydın yöneticiler arasındaki iç çekişmenin önüne geçemedi. Semih Haznedaroğlu istifa etti aylar sonra yeniden görevine döndü. Celal Gürcan ve Şükrü Ergün bazen haftalar bazen aylarca yönetim kurulu toplantılarına bile katılmadılar
bir seyirci gibi hareket ettiler. Ve bu iki taraf biraraya gelip; tartışma uzlaşma yolunu seçmediler. Aksine medya aracılığıyla birbirlerini kötülemeye devam ettiler. Başkan Özhan Canaydın ise başkanlığın otoritesini kullanarak iki tarafı masa başına oturtamadı. Bu karışıklıklar içinde birdenbire "bana seçimi Adnan Polat kazandırmadı. Daha önce Adnan Polat Mehmet Cansun'un listesindeyken ben tarifte en fazla oyu alarak başkan seçildim" dedi.

Oysa o dönem 4 yıl önceydi ve Canaydın 4 yıl boyunca yıpranmıştı. Geçen yıl seçime girilirken
Trabzonspor maçında protokolde oturmadı. Yedek futbolcuların yanında maçı izledi.

Başkan Özhan Canaydın Trabzonspor maçında durum 1-1 iken traftarın protestosundan çekinip stadı terketti. Gerekçesi de çok centilmenceydi. Ayağı kırılan Trabzonsporlu Musa'yı ziyarete gitmişti. Oysa Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak
maç bittikten sonra kendi futbolcusunu ziyarete gitmişti.

Sonuçta Galatasaray taraftarı
sezonun en kritik maçlarından birinde. <div>

ALLAH AFFEDER
ÇARŞI AFFETMEZ...

ÇARŞI ŞİDETTİR ÇARŞI HOLİGANLIKTIR ÇARŞI GIRTLAKLARI KESİP ADAM BIÇAKLAMAKTIR

HAYATIN BANA ÖĞRETTİĞİ EN DOĞRU YÖNÜ DÜRÜSTLÜĞÜMDÜR ÖĞRETEMEDİĞİ İSE KALLEŞLİK

HAYATIMDA HİÇ BİR KÖTÜLÜĞE VE KALLEŞLİĞE YER VERMEDİM EĞER VERSEYDİM BULUNDUĞUM MEVKİYİ KORUYAMAZDIM

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)