Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Druid Talent Buildleri paylaşım alanı ( 3.2 )

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
Blizzard'ın her talentlerle oynaması ile forumda paylaştığımız talent buildlerinin linkleri bozuluyor. Bu nedenle yanlış yönlendirilme olmaması için yeni patchlerle birlikte çalışan linklerin paylaşımı sağlamak amacıyla güncel başlıklar şeklinde talent buildlerini sizle paylaşmaya çalışacağım.

Öncelikle kendi kullandığım talentleri paylaşmak istiyorum.

Resto PVE talenti :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Daha önce bu forumda buna çok benzer bir build paylaşılmıştı. Patchle gelen değişikliklerle birlikte Nourish e daha fazla yönelen bir build şeklinde biraz değişiklik yaptım. Daha deneyemedim doğal olarak.

Onun için eski halinide paylaşalım.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Bu da talentin orjinal halidir. Yapacağım denemelere göre size bu konudaki tam fikrimide bildireceğim.

Feral PVE dps talenti :

Bu buildde Feral Aggression tercih etmeyişimin nedeni berserk açık değilken genel rotasyonum 5x combo point savage roar sonrada tekrar 5x combo point toplayıp rip şeklinde. Genellikle bu rotasyona ek olarak tekrar 5x combo point toplayıpta olupta bunu Ferocious Bite'a harcadığımız zaman savage roarı kaçırmış oluyoruz. Bu da dps düşüşü demek oluyor. Her daim kullanmadığımız bir skillin talentine özellikle vermemiz bizi bazı şeylerden mahrum edeceği için Feral Aggression talentini es geçtim ben.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)