Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Fez'in yapımcısı oyun sektörünü bıraktı!

Quatro

<marquee><b><span color="#FF0000">Do not break the
Fahri Üye
Fez'in yapımcısı Phil Fish Twitter'da yaşadığı krizde yeni bir çığıra ulaştı; oyun yapmayı bıraktı! Twitter'dan şu

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

duyuran Fish çevirmek gerekirse "FEZ II'yi embesilin biri aptalca bir şey söyledi diye iptal etmiyorum, bunu oyun dünyasını bırakmak için yapıyorum. Oyun dünyasını bırakıyorum çünkü bu çeşit bir tacize dayanmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Peki olay nereden bu kadar büyüdü? Detaylarını dün sizinle paylaşmıştık. Marcus "Annoyed Gamer" Beer GameTrailers'da yayınlanan Invisible Walls programında Phil Fish ve Jonathan Blow'a yüklenmişti. Game Informer'ın yazdığı bir yazı için onlardan yorum istemelerine Fish'in ve Blow'un tepki verişi Beer'ı sinirlendirmiş, Beer programın yaklaşık on beş dakikasını bu ikiliye ayırmıştı. Fish bunun ardından da Twitter'dan Beer'a "hayatını benimkiyle kıyasla ve git kendini öldür" diyip, FEZ II'yi iptal etmişti. Şimdi de oyun sektörünü bırakıyor. Sizce aşırı tepki mi veriyor? Yoksa haklı mı?

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)