Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

"Geçen seneki gibi şampiyon olacağız"

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Antalya Galatasaray Store
Arda ve Carrusca'nın katıldığı törenle açıldı. Taraftarların sevgi gösterileri izdihama neden oldu.

Antalya Şirinyalı Mahallesi Metin Kasapoğlu Caddesi'nde açılan mağazaya taraftarların alkışları eşliğinde giren başkan Canaydın
minik taraftarı kucağından bırakmadı.

"Şampiyon olacağız"

Taraftarlara formaları imzalayan Canaydın
çok kısa süre içerisinde yayına başlayacak televizyon ve radyo ile taraftarlarla iletişimin güçleneceğini vurguladı.

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren futbol takımının çalışmalarının çok iyi olduğu belirten Canaydın
"Gayet güzel bir kamp dönemi geçiyor. En huzurlu kamp Galatasaray kampı. Böyle gidecek ve ligi geçen seneki gibi şampiyon bitireceğiz" dedi.

Açılış sonrası 10 yaşındaki Esra isimli bir çocuğun Galatasaray şiiri okurken ağlaması
tezahüratlar eşliğinde mağazadan ayrıldı.

Açılışın ardından mağazadan ayrılan futbolcular dışarıda taraftarların büyük ilgisiyle karşılaştı. Futbolculardan imza almak isteyenler izdihama yol açarken
futbolcular taraftarların arasından güçlükle çıkabildi. Bazı bayan taraftarlar Arda ile konuşabilmek için bindiği aracın camlarına vurdular. <div>

ALLAH AFFEDER
ÇARŞI AFFETMEZ...

ÇARŞI ŞİDETTİR ÇARŞI HOLİGANLIKTIR ÇARŞI GIRTLAKLARI KESİP ADAM BIÇAKLAMAKTIR

HAYATIN BANA ÖĞRETTİĞİ EN DOĞRU YÖNÜ DÜRÜSTLÜĞÜMDÜR ÖĞRETEMEDİĞİ İSE KALLEŞLİK

HAYATIMDA HİÇ BİR KÖTÜLÜĞE VE KALLEŞLİĞE YER VERMEDİM EĞER VERSEYDİM BULUNDUĞUM MEVKİYİ KORUYAMAZDIM

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)