Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Hızlı Level Atlama (Lv.1-20 Arası)

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Bu kadar uzun bir süre CoG oynarken, ben seni tüm deneyimlerimi ve bazı fikirlerimi paylaşmak gerektiğini düşünüyorum. İlk olarak, 'bir saat içinde 20 seviye'ye yükselmeyi öğretmeliyim.Görelim...

Her şeyden önce, COG girin favori yarış seçin ve parlak bir karakter ismi belirleyip, daha sonra oyuna başlıyoruz!

Yarış seçtikten sonra, adı oluşturup, oyun girdiğinizde, Güzel bir bayan ekrana geldi. Hoşgeldiniz! O sana rehberlik edecek, hemen maceraya atılalım.

İlk görevi alın ve savaşı izleyin.

İlk görevi bitirip şehire geri dönmek gerekir. İlk askeri yendin, o zaman hemen 2.seviyeye geçeceksin.

Şimdi, yükseltmeleri geçebilmek için acemi kılavuzunu takip edelim!

Yolculuk sırasında, kahramanlar için rehberler nasıl (çok hafif işler yapar, çünkü bu önemlidir), yapı kaynaklarını (ayrıca önemlidir, çünkü para önemlidir.) işi öğretecek, işe ve dağıtacak birimleri (önemi, çok. Üç kombine ayakkabıcılar, biri dahi zihin yapar.), donatmak silahlar (çok önemli, kullanışlı bir araç kullanışlı bir adam yapar.)

Eğer bu görevi bitirdiğinizde, size (çok hızlı, süpriz!!) seviyeniz 7 olacaktır. Şu andan itibaren, güzellik(kadın-rehber) daha burada yardımcı olamaz, ne yapmalıyım?

Merak etmeyin, ben burada olacağım. Zaten durumu ve seviyesi 20 kısayolu işlemek için formasyonların her türlü hakim ettik. Rehberlik kaybolur gibi BTW, aynı zamanda bir hediye alabiliriz.

Bu çok yararlıdır. Bu acemi bir takım içerir. Takımı güçlendirsen yenilgi göremezsiniz böylece bir acemi olarak başlangıç ​​aşamasında size yardımcı olan, ayrıca çok daha yetenekli olacak.

Bak? Bütün takım saldırısı +25 savunma +30 artacak!)

Donanımlı olduktan sonra, biz seferi kuvvetli bir şekilde başlarız! Başlamadan önce, iki şey vardır:

1. Bu haritada sarı bir not olup olmadığını, öyle ise, o zaman mevcut arayışı anlamına gelir. RPG oyun oynadı Oyuncular (, kaynakları talan para ve EXP toplamak) sizin için iyi bilmek gerekir

2.Eğer bu, önemli değil ise. Oyunun çerçevesinin altında bir "Görev" düğmesine görebilirsiniz, bunu tıklatın, o zaman, mevcut seviyesi arayışını gösterecektir

Listesi (yani Stark aşağıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi) yeşil NPC metinleri tıklayın, otomatik doğrudan sistem otomatik olarak bu Görev NPC bulmak için size yardımcı olacaktır.

Eğer seviyeniz 8'e, ulaştığında Wheel of Fortune açık olacak, her oyuncu çarkı döndürmek için bir kerelik ücretsiz bir şansı olacaktır. Bazı değerli eşyalar buradan çıkacak, hiç bu şansı kaybetmemelisin.

Eğer seviyeniz 10'a ulaştığında, İttifak ve Dungeon sizin için hazır olacaktır. Bu iki özellik oyunda sonraki anahtar parça olacak. Sadece senin tarafından EXP ve seviye kazanmak için olabilir; seviye 10'dan sonra, başka bir seçenek karşıya gelecek - harika bir ittifak'a katılın. Neden? Eğer ittifak'da görevler almak demek daha fazla EXP kazanmak demektir, daha sonraki aşamada, ittifak yakın gelecekte sizden daha fazla faydası olacak Her neyse, tekrar yükselmeye odaklanalım!

Diğer önemli bir parçada zindandır. COG yılında Dungeon her düzeyinde her 10. düzeyinde Geçişler olur ve her Dungeon üç düzeyde ayrılabilir: Normal, Cehennem ve Kabus. Tabii ki, daha zor, daha fazla EXP ve ekipmanları kazanacaktır. Ancak, hazır ve iyi donanımlı olmadan önce "Cehennem" saldırısı denemeyin.

Tabii ki, oyun da özel zindanda her seviyeyi tamamlandığında, bir sonraki daha zor düzeyde olacak, seviyen yükseldikçe zorlanacak bu böyle tasarlanmış.

Ayrıca, ben genellikle "yeterli insan gücü" ya da sefer "yetersiz kaynak", biz bu sorunların nasıl üstesinden gelebilir? düşüyoruz.

Sayın Know, sana çözüm göstermek için!
Birincisi, "Yeterli insan gücü" çoğunlukla bunu artırmak istiyorsanız eğer öyleyse, bunun başlıca inşaat veya yükseltme konutlar (gibi farklı ırklar, farklı binalarda yapmanız gerekir, oyun-içi nüfusu ile sınırlıdır: ölümsüzler mezarı olarak adlandırılan , Elf nüfusunun üst sınırı artırmak) kulübe olarak isimlendirilmiştir.

Amacıyla, seviye 4 Sarayı: Bazı konutların yükseltilebilir olmadığında, aşağıdaki gibi gösterildiği gibi yetersizkaynaklar olduğunda kırmızı yazılar ile yazıcaktır, bunu fark etmek gerekir, diğer binalar yükseltilmek zorunda başarılı konut yükseltilmesi! Kısacası, benim önerim Binalar yükseltilmesi, şansdan vazgeçilmemesi gerekir.

Konutların yükseltilmesi için ek olarak, İnsan ırkının örneğini alalım: <Truth Kulesi> içinde yükseltme teknolojisi [emperyal genişleme] Ayrıca nüfusunu üst sınırını artırabilirsiniz. ( farklı teknolojilerin farklı ırklar, Karşılıkları: "ayrılmış ölü" olarak adlandırılan ölümsüzler, Elf "doğal bir uzantısı" olarak adlandırılan yarış)

Bu "yetersiz kaynak" söz konusu olduğunda, inşaat veya kaynakları (dahil: demir, bakır, taş, kereste) ve yükseltme "Kale" içine almak gerekir, örneğin, ben genellikle bakır üretiminde kullarım.

1. sen sağ üst köşedekine tıklamanız gerekiyor - "Kale" (Ölümsüz ve İnsan ırkı için aynı yerde) içinde "Hayat Ağacı"

2.Arayüzünü açın, bakır madeni yapma binası seçin

3.In bakır arabirim, oyuncular bakır kaynağı elde etmek için "toplamak" tıklayabilirsiniz

4. Ben tembel bir adam olduğum için, yani sadece tüm kaynaklar için (aynı zamanda kaynakları 4 çeşit toplamak için bir anahtar 'a tıklatın), Hızlı saate tıklayın "Hepsini toplayın" içinde kullanılır!

Bu şekilde, sadece bir aralık içinde düzenli olarak bilgi toplamak için gereken, bir farklı bilgi kaynaklarının kart sistem içinde yetenekli uygun olarak, mümkün olacağını düşünüyoruz!

Sonunda, ben genellikle diğer oyuncular tarafından yağma edildiğini, neden karıştırıyorlar bazı sorunları olabilir?! Sonra fonksiyon tuşları arasında sağ tarafında sütun "Rapor" Kontrol etmek.

Trajik, (asker kaybı!) Sevgili hazine (kaynakların dört çeşit) ve asker kaybetti.

Bilgisayar önünde veya çevrimdışı değilim. Zaman zaman bu hala kendimi suçlumama gerek olamaz, olsa birileri kızgın olduğunda sık sık vurmak, bu yüzden ben bir süper güçlü "savunma'' geliştirmesini unuttum .

Aslında, sürece çevrimdışı gitmeden önce "Kahraman" içinde geçerli saldırı oluşumu için döviz için "Değiştirmek" tıklatırken.

Şimdi başarılı bir şekilde "oluşumu savunmak" içine kahramanlar dağıtmak. Sürece kahramanlarının yeterince güçlü olduğu gibi, daha sonra yağma yapmak için korkmayın.

Sürece açıklandığı gibi becerileri uygulama olarak, bir saat içinde kolayca seviyeni 20'ye ulaştırmak mümkün olacak. Kolay geliyor mu? Meydan okumak için benimle gel!

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)